Paul Simon komt na acht jaar terug naar België. De Europese tournee van de Simon & Garfunkel-zanger houdt dit voorjaar halt in Bozar. Simon speelt drie intieme concerten op 27, 28 en 30 april.
©
Gracia Live
| De 84-jarige Paul Simon geeft drie concerten in de de Henry Le Boeufzaal in Bozar.
Paul Simon staat in april drie keer in Bozar
Na zijn succesvolle Amerikaanse tour, brengt Paul Simon (84) in het voorjaar van 2026 zijn A Quiet Celebration Tour naar Europa, het Verenigd Koninkrijk en Ierland. Het Europese deel gaat op 9 april van start in Praag, daarna reist de zanger verder door Europa en het Verenigd Koninkrijk.
Belgische fans kunnen alvast 27, 28 en 30 april noteren. Simon speelt dan drie intieme concerten in de Henry Le Boeufzaal in Bozar, wat zijn eerste concerten in België zullen zijn na acht jaar. Zijn laatste optreden in ons land was een uitverkochte show in het Sportpaleis in 2018.
Het concert opent met de uitvoering van het Grammy-genomineerde Seven Psalms. Dit 33 minuten durende doorlopende muziekstuk werd volledig op akoestische instrumenten opgenomen en voornamelijk door Simon uitgevoerd. Na de pauze gaat de show verder met veel van Simon’s klassieke en populairste hits en enkele zelden of nooit eerder uitgevoerde nummers, allemaal nieuw gearrangeerd voor de tour.
Tickets zijn beschikbaar vanaf 150 euro. De ticketverkoop start op 17 december.
Lees meer over: Brussel-Stad , Cultuurnieuws , Henry LeBoeufzaal , Bozar