Menu

Iets gezien in de stad? Meld het aan onze redactie

Site by wieni
Cool Blue opent een nieuwe vestiging op de Louizalaan, tussen Stefaniaplein en Kleine Ring

| De vestiging van Cool Blue op de Louizalaan in 2020, enkele dagen voor de opening.

Coolblue sluit winkel op Louizalaan, maar plant opening op nieuwe locatie

MVDH
© BRUZZ
29/01/2026

Het Nederlandse e-commercebedrijf Coolblue sluit op 31 januari zijn enige winkel in Brussel, gelegen op de Louizalaan. De keten is wel op zoek naar een nieuwe locatie.

Het pand op de Louizalaan opende in 2020 als de veertiende Coolblue en was meteen de grootste vestiging in de Benelux. Bij de opening kondigde de keten aan dat er maar liefst 50 medewerkers tewerkgesteld zouden worden.

Nu laat de winkel weten te sluiten omdat het huurcontract afliep. "Onze Brusselse klanten blijven welkom in onze winkel in Zaventem en in onze nieuwe winkel in Drogenbos, die op 6 februari opent. Daarnaast zijn we actief op zoek naar nieuwe winkellocaties in Brussel zelf."

Fijn dat je wil reageren. Wie reageert, gaat akkoord met onze huisregels. Hoe reageren via Disqus? Een woordje uitleg.

Lees meer over: Brussel , Economie , coolblue , Louizalaan