Menu

Iets gezien in de stad? Meld het aan onze redactie

Site by wieni
22 april 2024 renovatiewerken aan de Leonardkruispunt (kruising Brusselse Ring en E411, grondgebied Tervuren en Oudergem.

Belgaimage

| De werken aan het Leonardknooppunt zorgen al sinds eind 2023 voor hinder, maar zijn bijna afgelopen (archiefbeeld).

Verbinding Oudergem-Waterloo van Leonardkruispunt maandag afgesloten

© Belga
15/01/2026

De verbinding Oudergem-Waterloo van het Leonardkruispunt wordt maandag afgesloten voor het verkeer tussen 9.00 en 15.00 uur. Het Vlaams Agentschap Wegen en Verkeer gaat die dag een deel van een tijdelijke brug over het knooppunt afbreken.

Verkeer dat komende maandag vanop de E411 uit Oudergem (Herrmann-Debroux) richting Waterloo wil rijden, moet verder rijden op de snelweg richting Namen. Aan het op- en afrittencomplex van Overijse moet het verkeer rechtsomkeer maken en vervolgens de buitenring oprijden richting Zaventem.

Aan het Vierarmenkruispunt moet verkeer naar Waterloo opnieuw rechtsomkeer maken, om zo de binnenring richting Waals-Brabant te kunnen oprijden.

De afsluiting op 19 januari is nodig om een deel van een tijdelijke brug af te breken. Die brug was er geplaatst in het kader van de grootschalige renovatie van het Leonardknooppunt.

Op de avond van 23 januari en de nacht van 23 op 24 januari wordt de rest van de brug afgebroken. Die avond en nacht worden opeenvolgend de verbindingslus van Waterloo richting Oudergem/Herrmann-Debroux en de verbinding van de binnenring naar de E411 richting Namen afgesloten. Ook dan moet het verkeer omrijden.

Fijn dat je wil reageren. Wie reageert, gaat akkoord met onze huisregels. Hoe reageren via Disqus? Een woordje uitleg.

Lees meer over: Oudergem , Mobiliteit , Leonardkruispunt , E411 , Brusselse ring , Agentschap Wegen en Verkeer , verkeershinder