Menu

Iets gezien in de stad? Meld het aan onze redactie

Site by wieni

Voor een keer werd de workshop bondage gegeven met het rolluik volledig open.

Bondage aan de Zavel: 'Het wordt pas leuk als je je positie aanvaardt'

TB, TG
© BRUZZ
24/09/2026

Subspace aan de Zavel is geen gewone kunstgalerie. De bezoeker stuit er op andreaskruisen, touwen en erotische kunst. Wie de wondere wereld van de Japanse bondagestijl shibari wil ontdekken, is er ook aan het juiste adres. "De samurai gebruikten deze techniek om hun gevangenen te folteren."

"Wij verkochten aanvankelijk BDSM-meubilair en accessoires", zo legt Sigrid Schellen uit, galeriehoudster en bdsm-meesteres. "Maar, we zijn geëvolueerd naar een workshopruimte waar we ons momenteel specialiseren in shibari, een Japanse bondagetechniek."

BRUZZ-reporter Thomas Goossens ondervond het aan den lijve. Voor een keer werd de workshop bondage gegeven met het rolluik volledig open.

Fijn dat je wil reageren. Wie reageert, gaat akkoord met onze huisregels. Hoe reageren via Disqus? Een woordje uitleg.

Lees meer over: Brussel-Stad , Samenleving , bondage , BDSM , Sigrid Schellen , reportage