Vrijdagochtend heeft een reiziger het lichaam van een overleden persoon aangetroffen in het metrostation Naamsepoort in Elsene. Dat meldt de MIVB. Het zou gaan om een persoon die in het station aan het overnachten was.
©
BRUZZ
| Twee toegangen tot het metrostation Naamsepoort zijn vrijdagochtend gesloten door de politie.
Dakloze persoon dood aangetroffen in metrostation Naamsepoort
Volgens de MIVB is de persoon een natuurlijke dood gestorven, en ook het parket laat weten dat er uit de eerste vaststellingen geen tussenkomst van derden blijkt, maar de precieze doodsoorzaak is nog niet bekend. Het lichaam bevond zich in de mezzanine van het metrostation aan de lijnen 2 en 6.
Twee toegangen tot het metrostation waren vrijdagochtend een tijd lang afgesloten door de politie voor de eerste vaststellingen. Rond 9.45 uur zijn de twee toegangen weer opengegaan voor reizigers.
Lees meer over: Brussel-Stad , Elsene , Samenleving , Mobiliteit , Naamsepoort , MIVB , lijn 2 en 6 , overleden persoon , dakloosheid