Menu

Iets gezien in de stad? Meld het aan onze redactie

Site by wieni

Opgepast: heftige beelden.

Heftige beelden tonen zware agressie in Sint-Gillis, politie zoekt slachtoffer en daders

SP
© Belga
17/06/2026
Updated: 17/06/2026 11.16u

Het Brusselse gerecht heeft een opsporingsbericht verspreid voor een zwaar geval van agressie dat op 26 mei plaatsvond op het Jacques Franckplein in Sint-Gillis. In heftige camerabeelden is te zien hoe drie jongemannen het slachtoffer zwaar toetakelen. Eén dader kon al geïdentificeerd worden, maar de politie en het gerecht zijn nog op zoek naar de twee andere daders én naar het slachtoffer.


Op dinsdag 26 mei rond 22.40 uur brachten drie personen een jongeman ten val en schopten hem herhaaldelijk. De onderzoekers vragen nu aan het slachtoffer om zich te melden bij de politie.

"Het slachtoffer is mager gebouwd en heeft een getinte huidskleur", klinkt het in het opsporingsbericht. "Hij droeg een short en een felgroen T-shirt, lichte sneakers en een bruine pet. Hij had een lichtblauwe schoudertas bij zich."

Twee daders gezocht

Eén van de daders kon al geïdentificeerd worden. De twee andere nog niet.

"De eerste verdachte is mager gebouwd, droeg donkere kledij, een donkere pet en lichte sneakers. De tweede verdachte heeft kort donker haar en is mager gebouwd. Hij droeg een zwarte short, een zwart-wit T-shirt en donkere sneakers. Hij verplaatste zich met een step."

De politie vraagt dat iedereen die informatie heeft over de verdachten, het slachtoffer of de feiten, contact opneemt. Dat kan via mail naar opsporingen@police.belgium.eu. Je kan ook getuigen op het gratis nummer 0800/30300.

20260617_SlachtofferaanvalSint-Gillis_FederalePolitie

Federale Politie

| Een foto van het slachtoffer dat werd aangevallen in Sint-Gillis.