De eerste ploeg van RWDM Girls verbleef afgelopen weekend op trainingskamp in Winterslag. De ambitie van het team blijft doorstoten naar Eerste Nationale, het tweede niveau in het Belgische vrouwenvoetbal.
©
BRUZZ
| Ook dit jaar komt RWDM Girls uit in Interprovinciale A, het derde niveau in het Belgische vrouwenvoetbal.
RWDM Girls bekronen met ruime zege trainingskamp in Limburg
Deze maand volgt voor vrijwel alle Belgische mannenteams de start in hun respectievelijke voetbalafdelingen. Het gros van de vrouwenploegen herneemt in september de competitie, zo ook de eerste ploeg van RWDM Girls. Op zaterdag 5 september spelen ze thuis, in de schaduw van het Machtensstadion, tegen SK Beveren.
Ter voorbereiding van de nieuwe voetbaljaargang verbleven de speelsters en hun entourage de afgelopen dagen in Genk. Niet alleen voor een teambuilding en een resem intensieve trainingssessies, er stond ook een oefenwedstrijd tegen Schoonbeek-Bilzen op het programma. In het stadion van Racing Genk wonnen de vrouwen uit Brussel met 6-1 van hun opponent.
Ook dit jaar komt RWDM Girls uit in Interprovinciale A, het derde niveau in het Belgische vrouwenvoetbal. Maar met een andere hoofdcoach, de van RSC Anderlecht overgestapte David Van der Auwera, en een aangescherpte sportieve aanpak hoopt het team dit jaar de promotie af te dwingen naar Eerste Nationale.
De voorbije stage stond niet alleen in het teken van de fysieke voorbereiding, de club hoopt met dit initiatief ook de samenhorigheid en de prestatiecultuur een nieuw elan te geven.
Afspraak over een maand voor het eerste duel van het nieuwe seizoen.
Lees meer over: Sint-Jans-Molenbeek , Sport , RWDM Girls , Voetbal
Fijn dat je wil reageren. Wie reageert, gaat akkoord met onze huisregels. Hoe reageren via Disqus? Een woordje uitleg.