Oud-Heverlee Leuven en Union Sint-Gillis hebben elkaar zaterdagavond op de 22e speeldag van de Jupiler Pro League in evenwicht gehouden. De wedstrijd aan Den Dreef eindigde op 0-0. De Unionisten komen aan kop van de stand weer een punt los van Sint-Truiden.
©
Belga
| Kamiel Van De Perre en coach David Hubert na de match.
Union blijft op 0-0 steken bij OHL, STVV nadert
De eerste helft, zonder grote kansen, had niets om het lijf en 0-0 was dan ook de logische ruststand. De thuisploeg kreeg vroeg in de tweede helft de beste kans, toen Youssef Maziz de paal trof. OHL leek nadien een strafschop te gaan krijgen voor hands, maar de beslissing werd teruggedraaid. Union voerde de druk op, al kon het geen opening vinden in de Leuvense afweer. Winteraanwinst Besfort Zeneli liet in het slot de kans op de 0-1 liggen. Een late goal van OHL werd nog voor buitenspel afgekeurd.
Union telt bovenaan de Jupiler Pro League 46 punten, STVV volgt als tweede met 45 punten. OHL is veertiende met 21 punten.
Champions League
Union speelt woensdag zijn laatste wedstrijd van de competitiefase in de Champions League, in het Lotto Park van RSC Anderlecht tegen het Italiaanse Atalanta. USG heeft nog een waterkans om door te stoten naar de knock-outfase. Op de volgende speeldag (zondag 1 februari) staat de kraker in de competitie tegen Club Brugge op het programma in het Dudenpark. OHL speelt komende speeldag (zondag 1 februari) de Derby van de Dijle in eigen stadion tegen KV Mechelen.
Lees meer over: Sint-Gillis , Sport , Union , OH Leuven , Jupiler Pro League , voetbal