Dinsdag rond 23.50 uur heeft een schietpartij plaatsgevonden in de Zespenningenstraat in de Anneessenswijk in Brussel-Stad. Eén persoon raakte daarbij gewond. Dat bevestigt politiezone Brussel Hoofdstad-Elsene.
De schietpartij vond plaats op de kruising tussen de Zespenningenstraat en de Arteveldestraat.
Gewonde na schietpartij in Anneessenswijk
Het incident vond plaats op de kruising tussen de Zespenningenstraat en de Arteveldestraat. Er werd geschoten op twee personen, waarvan één gewond raakte en naar het ziekenhuis werd gebracht. De persoon verkeert niet in levensgevaar, dat bevestigt politiezone Brussel Hoofdstad-Elsene.
Het parket en het labo van de federale gerechtelijke politie kwamen ter plaatse. Er werden verschillende veiligheidsperimeters ingesteld. Het nabijgelegen Fontainaspark werd afgesloten.
In het belang van het onderzoek geeft het parket voorlopig geen verdere informatie.
Volgens Het Nieuwsblad werd het gewonde slachtoffer aan de enkel geraakt. Er zouden ook nog geen verdachten in beeld zijn voor de feiten. De gewonde persoon zou verklaard hebben dat hij “van niets weet”.
Lees meer over: Brussel-Stad , Veiligheid , Wapengeweld in Brussel , schietpartij , Anneessens , Zespenningenstraat