Menu

Iets gezien in de stad? Meld het aan onze redactie

Site by wieni

Federale politie

| Het slachtoffer dat op zondag 10 mei hardhandig beroofd werd in de Marollen kon voorlopig nog niet geïdentificeerd worden.

Politie zoekt onbekend slachtoffer van diefstal met geweld in de Marollen

© BRUZZ
18/05/2026

De man die op zondag 10 mei hardhandig beroofd werd in de Marollen, kon voorlopig nog niet geïdentificeerd worden. De politie heeft een opsporingsbericht naar het slachtoffer verspreid.

Zondagnamiddag 10 mei werd een man beroofd door twee figuren in de straat Nieuwland, hartje Marollen. Op beelden van omwonenden viel onder meer te zien hoe het duo het slachtoffer met geweld op de knieën dwingt en zijn halsketting steelt.

De lokale politie startte een onderzoek. Voorlopig kon het slachtoffer echter nog niet geïdentificeerd worden. Op vraag van het Brussels parket werd daarom een opsporingsbericht naar de man verspreid.

Hij heeft kort, wit haar en is licht kalend. Op het moment van de feiten droeg hij een zwarte broek, een donkerblauwe trui en een blauwe donsjas zonder mouwen.

De man wordt verzocht om zich te melden. Wie de betrokken persoon kent, kan contact opnemen met de politie via opsporingen@police.belgium.eu of via 0800/ 30 30 0.