In Sint-Jans-Molenbeek heeft een politieagent van de zone Brussel-West donderdagnamiddag een persoon uit het kanaal gered. Het slachtoffer werd gereanimeerd en onder begeleiding van een mug-arts overgebracht naar het ziekenhuis. Dat meldt de Brusselse brandweer.
©
BRUZZ I DVLKO
| De betrokken politieagent had geen verzorging nodig, aldus nog de brandweerwoordvoerder.
Politieagent redt man uit kanaal in Sint-Jans-Molenbeek
Lees ook: Brandweer redt drenkeling uit kanaal
"Wij werden omstreeks 15.50 uur opgeroepen voor een drenkeling in het kanaal, ter hoogte van de Gentsesteenweg en Henegouwenkaai", zegt brandweerwoordvoerder Walter Derieuw.
"Toen we ter plaatse kwamen, bleek dat een agent van Brussel West al in het water was gesprongen en de drenkeling op het droge had kunnen brengen.”
De politie had het slachtoffer ook al gereanimeerd. Een mug-arts heeft het slachtoffer onderzocht en vastgesteld dat diens toestand stabiel was, waarna het slachtoffer in een draagberrie en met een kraan op het droge werd gebracht. Daarna werd de drenkeling overgebracht naar het ziekenhuis.
De betrokken politieagent had geen verzorging nodig, aldus nog de brandweerwoordvoerder.
Lees meer over: Sint-Jans-Molenbeek , Veiligheid , drenkeling kanaal , Politiezone Brussel-West , brandweer Brussel , Brussel Kort