Afgelopen nacht vond een schietpartij plaats in de Allardstraat in Schaarbeek. Daarbij vielen twee gewonden, meldt de politiezone Brussel Noord. Politie en parket zijn op zoek naar twee verdachten in verband met het incident.
Twee gewonden na schietpartij in Noordwijk, politie zoekt twee verdachten
Rond 2.30 uur werden de hulpdiensten opgeroepen voor een incident op het kruispunt tussen de Allardstraat en de Brabantstraat. De Brusselse brandweer geeft aan dat er een melding van schoten werd gemaakt bij de Noodcentrale 112.
Twee gewonden werden overgebracht naar het ziekenhuis. De politiezone Brussel Noord heeft intussen bevestigd dat het om een schietincident ging, en voegt toe dat de slachtoffers niet langer in levensgevaar verkeren. Een perimeter werd ingesteld en het labo van de federale politie kwam ter plaatse voor een sporenonderzoek.
Verdachten opgespoord
Het parket meldt woensdagnamiddag dat politie en parket op zoek zijn naar twee verdachten in verband met de schietpartij. "Zij worden actief opgespoord", zo meldt het parket van Brussel.
Verder meldt het parket dat het een onderzoek heeft geopend voor poging doodslag. "Een wetsdokter, het labo van de federale gerechtelijke politie en een explosievenhond werden gevorderd. Ter plaatse werden geen kogelhulzen aangetroffen."
De precieze omstandigheden van het schietincident worden verder onderzocht, zo besluit het parket.
©
DVLKO
Lees meer over: Schaarbeek , Veiligheid , Noordwijk , Allardstraat , brandweer Brussel