Menu

Iets gezien in de stad? Meld het aan onze redactie

Site by wieni

| De mesaanval vond plaats in het opvangcentrum van Samusocial in de Poincarélaan.

Tijdens een ruzie in het opvangcentrum van Samusocial heeft een dakloze deze voormiddag een andere dakloze verwond met een mes. Het slachtoffer is met lichte verwondingen afgevoerd naar het ziekenhuis. Dat bevestigt de woordvoerder van politiezone Brussel-Zuid.

Rond 11.20 uur werden de hulpdiensten verwittigd dat er een incident had plaatsgevonden in het opvangcentrum van Samusocial aan de Poincarélaan in Anderlecht. Twee bewoners die elkaar al kenden, kregen ruzie. Daarbij viel een van hen de ander aan met een mes.

Het slachtoffer is een twintiger en werd met lichte verwondingen naar het ziekenhuis gebracht. "Verdere info kunnen we niet geven, want het onderzoek loopt nog", besluit de woordvoerder van politiezone Brussel-Zuid.