David Numwami: ‘Ook Charlotte Gainsbourg is te horen op mijn nieuwe album’

30/01/2025

Dankzij de single ‘Good Morning’ springen wij tijdens deze Week van de Belgische Muziek gezwind ons bed uit. “Nochtans zit er wel wat tristesse in mijn songs, maar evengoed veel hoop”, duidt de Brusselse singer-songwriter David Numwami. In 2025 hoopt hij een nieuw album klaar te hebben. “Alle artiesten waar ik al mee samenwerkte, zullen op de plaat te horen zijn. Ook Charlotte Gainsbourg."

Tijdens deze Week van de Belgische Muziek focust BRUZZ ook op de entourage van artiesten. En die is in het geval van David Numwami sterk gegroeid. “Vroeger deed ik alles zelf: van muziekinstrumenten tot videoclips. Maar nu heb ik een team van vijftig mensen rond me”, vertelt hij.

Week van de Belgische Muziek 2025

BRUZZ duikt diep, naar aanleiding van de Week van de Belgische Muziek, in de wondere wereld van de Belgische muziek, met interviews, onze kijk op de jonge garde artiesten en veel muziek.

Iets gezien in de stad? Meld het aan onze redactie

Site by wieni