Het Brusselse parket opent een gerechtelijk onderzoek voor poging tot doodslag naar Rachid El Boukhari, de man die zondag zes cipiers verwondde met een mes. De man is ook de dader van de brandstichting in de Ridamoskee in Anderlecht.
© bruzz
Onderzoek naar man die cipiers verwondde
De verdachte zal de komende dagen ook verhoord worden over de feiten van zondagmorgen. El Boukhari haalde toen in de gevangenis van Vorst een mes boven en stak daarmee in het rond. De zes cipiers raakten gewond aan het hoofd, de rug en de romp. Eén cipier kreeg een messteek in de long en moest geopereerd worden. Het parket heeft een wetsdokter aangesteld om hem te onderzoeken.
El Boukhari zit een celstraf van 27 jaar uit voor de brandstichting in de Ridamoskee in Anderlecht, waarbij de imam om het leven kwam. Hij is intussen overgeplaatst naar de gevangenis van Brugge.
Lees meer over: Vorst , Samenleving
Fijn dat je wil reageren. Wie reageert, gaat akkoord met onze huisregels. Hoe reageren via Disqus? Een woordje uitleg.