Menu

Iets gezien in de stad? Meld het aan onze redactie

Site by wieni

Croix-Rouge de Belgique

| Het Rode Kruis zet zo'n 430 hulpverleners in tijdens de 20 km door Brussel.

Er staat een feestelijk weekend voor Brussel gepland. Zaterdag trekt de Zinneke Parade opnieuw door de Brusselse straten. Zondag worden maar liefst 50.000 lopers verwacht voor de 20 km door Brussel. Volg deze twee evenementen live via BRUZZ.

Zondag 31 mei trekt Brussel zijn loopschoenen aan voor de 46e editie van de 20KM door Brussel. Bijna 50.000 lopers, handisporters en wandelaars zullen het beroemde loopparcours afleggen vanaf de start aan het Jubelpark. Onderweg worden ze aangemoedigd door vele enthousiaste supporters. Wie zal dit jaar als eerste finishen? Hoe is de sfeer in de startvakken? Wie staat er langs de kant te juichen? Volg het allemaal live bij BRUZZ.

Wanneer? Zondag 31 mei, van 9.00-13.00 uur op BRUZZ radio, via de liveblog op BRUZZ.be en op onze Instagrampagina.

20 km door Brussel 2026

Op 31 mei 2026 werd de 46ste editie van de 20 km door Brussel gelopen waaraan ruim 50.000 mensen deelnamen. Meer over deze populaire loopwedstrijd in dit dossier.