Na Patser (2018) en Patsers (2025), krijgt de populaire filmreeks van Adil El Arbi en Bilall Fallah met Patsers for life in 2027 een derde en laatste deel. Opvallend: voor het eerst geven El Arbi en Fallah de regie uit handen, omdat ze zelf aan een ‘geheim’ Hollywood-project werken.
© Patser Facebook
Derde ‘Patser’-film in de maak, zonder Adil El Arbi en Bilall Fallah als regisseurs
De Brusselse regisseurs maakten het nieuws over hun nieuwe film Patsers for life zelf bekend in een videoboodschap. Ze noemen het een “epic final act” van de Patser-trilogie. “Alleen… wij gaan de film niet regisseren. Wij zijn bezig aan een top secret Hollywood project”, verklappen de regisseurs in de videoboodschap.
Voor het sluitstuk van de Patser-filmreeks komt de regie in handen van vaste producent Kobe Van Steenberghe, die eerder meewerkte aan Black, Image, Rebel, Patser en Patsers. Hij regisseerde daarnaast de televisiereeks Vermist en de kortfilm Victor.
Actie, drama en vooral liefde
Patser, de humoristische actiefilm over vier 'drarries' van ’t Kiel die zich heel wat ellende op de hals halen door een partij onderschepte coke zelf te verpatsen, was een groot bioscoopsucces. Het vervolg, waarop het zeven jaar wachten was, werd ietwat donkerder en spectaculairder. Wat mogen kijkers verwachten van nummer drie? “Actie, drama en liefde. Vooral liefde”, zeggen El Arbi en Fallah. Hoofdrolspelers Matteo Simonis, Nora Gharib, Saïd Boumazoughe en Junes Lazaar tekenen opnieuw present.
In Patsers for life pleegt de bende jeugdvrienden een spectaculaire roofoverval die de media uitroepen tot “de heist van de eeuw”, maar de nasleep daarvan is allesbehalve glorieus. De vier vrienden moeten onderduiken en worden opgejaagd door zowel de politie als de Nederlandse drugskoning Dzjengis Khan. Patsers for life wordt in oktober 2027 in de zalen verwacht.
Lees meer over: Brussel , Film , Cultuurnieuws , Adil El Arbi , Bilall Fallah , Patser , Patsers