BRUZZ blaast 10 kaarsjes uit en om dat te vieren gaat reporter Saïd langs bij vijf organisaties die de afgelopen jaren mee groeiden. Vandaag: Arnout Vandamme, van vzw De Brigade die erfgoed gelinkt aan voedingsproductie onder de aandacht brengt. Hij is ook de drijvende kracht achter Witloof in de Stad.
Arnout Vandamme vertelt over de fietstochten die hij rond de stad organiseert met Cactus Brussel.
Arnout Vandamme van De Brigade: 'Mensen de stad leren kennen met dat tikkeltje meer'
Lees ook: Witloof in de stad, het kan
Witloof In de Stad ijvert voor meer witloofteelt in Brussel. Daarnaast heeft Vandamme, samen met Cactus Brussel een reeks rondeleidingen opgezet die mensen Brussel laten ontdekken en herontdekken, met een typisch culinaire touch. Saïd krijgt aan de Henegouwenkaai, aan het restaurant Belmundo van Groot Eiland, een voorsmaakje.
Lees meer over: Saïd in the City , Sint-Jans-Molenbeek , Samenleving , Cultuurnieuws , 10 jaar BRUZZ , Witloof in de stad , Brussels grondwitloof , witloof , half en half , half-en-half , rondleidingen , fiets