— Brussel kiest in jouw gemeente

Ukkel

voorkeurstemmen

Een overzicht van de voorkeurstemmen van alle kandidaten, Franstalig of Nederlandstalig, die zijn opgekomen bij de gemeenteraadsverkiezingen van 14 oktober. Gemeente: UKKEL

Klik op de partij om de kandidaten en hun aantal voorkeurstemmen te zien. 

1. CDH

  1. FREMAULT Céline -- 1041 -- verkozen
  2. HUBLET Daniel -- 546 -- verkozen
  3. TILKENS Marion -- 194
  4. STORME Fréderic -- 275
  5. VIENNE-PÊTRE Isabelle -- 191
  6. HERMANS Thomas -- 234
  7. ROBA Cécile -- 327
  8. VILAIN XIIII Charles-Eric -- 146
  9. RUELLE-DISPA Francine -- 122
  10. MASAMBA Alidor -- 282
  11. EL ARRASI Karima -- 119
  12. VAN OOST Lionel -- 48
  13. ABSIL Juliette -- 106
  14. MARCHAL Henry -- 97
  15. BARDIAU Victoria -- 85
  16. COPPIETERS 'T WALLANT Etienne -- 220
  17. DE TALHOUËT Diane -- 143
  18. DIALLO ELHADJ Moussa -- 260
  19. WAGNER Lucie -- 92
  20. IZOARD Théau -- 155
  21. MALHERBE Audrey -- 56
  22. HOURANI Laurent -- 56
  23. ANGERER Eve-Marie -- 65
  24. OGER Jean-Pierre -- 56
  25. HOUNTIKPO Rosine -- 73
  26. DEBUSSCHERE Antoine -- 120
  27. DE VILLENFAGNE Anne-Françoise -- 86
  28. ESSATIBI Mostapha -- 190
  29. DECUPERE Barbara -- 45
  30. NICOLAS Stéphane -- 135
  31. MAROY Anne-Sylvie -- 93
  32. HABIMANA Jean-Pierre -- 57
  33. ISKANDAR Laila -- 96
  34. WEI Victor -- 84
  35. LASKOWSKA Malgorzata -- 48
  36. PASCHAEL Nicolas -- 51
  37. VAN AERSCHOT Carinne -- 58
  38. LEYSEN Gaëtan -- 91
  39. NEHLIG Gwenaëlle -- 62
  40. STAPPAERTS Didier -- 54
  41. DEGRYSE Elisabeth -- 130
  42. MORAINE Yves -- 124
  43. ROBA-RABIER Catherine -- 475

2. Ecolo-Groen

  1. WYNGAARD Thibaud -- 2592 -- verkozen
  2. DE BROUWER Maëlle -- 1539 -- verkozen
  3. MINET Serge -- 462 -- verkozen
  4. LEDAN Perrine -- 915 -- verkozen
  5. LAMBERT-LIMBOSCH François -- 475 -- verkozen
  6. VANDEPUTTE Laurence -- 700 -- verkozen
  7. GODEFROID Blaise -- 555 -- verkozen
  8. GILLÈS DE PELICHY Valérie -- 639 -- verkozen
  9. BECKER Björn -- 376
  10. EGRIX Cécile -- 595 -- verkozen
  11. COLLIN Jean-Pierre -- 235
  12. GOETGHEBUER Lise -- 852 -- verkozen
  13. FRANCHIMONT Yannick -- 285
  14. VAN NESTE Caroline -- 501 -- verkozen
  15. LIPPENS Michel -- 243
  16. ALAMI Fathiya -- 474
  17. BRUYNINCKX Yannick -- 189
  18. KOKAJ Aleksandra -- 609 -- verkozen
  19. PÉTRÉ Maxime -- 382
  20. LAHAUT-VAN DEN EYNDE Yvette -- 382
  21. JUNQUÉ Mathias -- 420
  22. MEKKAOUI Fouziya -- 454
  23. TITS Frédéric -- 243
  24. GHISTELINCK Barbara -- 389
  25. ROYER Stéphane -- 223
  26. MASSLOVSKY Natacha -- 382
  27. MOUHSSIN Abdeltife -- 274
  28. MARENNE Emilie -- 416
  29. WAUTERS Patrick -- 288
  30. NGRIME Viviane -- 374
  31. VACCARO Raffaele -- 415
  32. FIERENS Alice -- 472
  33. PARODI Antonio -- 227
  34. PARMENTIER Ingrid -- 407
  35. DEBDABI Mohamed -- 271
  36. LALVANI Silke -- 330
  37. DECROIX Eric -- 223
  38. RONSMANS Anne -- 368
  39. TUTINO Vincent -- 170
  40. VAN NEROM-WEEMAELS Dominique -- 319
  41. LEDUNE Stéphane -- 243
  42. CHARLIER Béatrice -- 415
  43. DESMET Pierrot -- 488 -- verkozen

4. DéFI

  1. DE BOCK Emmanuel -- 1077 -- verkozen
  2. MAISON Joëlle -- 1110 -- verkozen
  3. SPELKENS Jacques -- 176
  4. FRAITEUR Béatrice -- 727 -- verkozen
  5. PRAET Jean-Claude -- 246
  6. MARGAUX Odile -- 428 -- verkozen
  7. CLUMECK Nicolas -- 335 -- verkozen
  8. DENAIGRE Pascale -- 204
  9. VANDENBOSCH David -- 130
  10. HAUMONT Yaël -- 260 -- verkozen
  11. DUMOULIN Sacha -- 181
  12. ROOS Alexandra -- 197
  13. MEIRE Olivier -- 87
  14. BONFIGLIO Joëlle -- 162
  15. DE HARVEN François -- 190
  16. STICHELBAUT Anne-Sophie -- 208
  17. MIZRAHI David -- 155
  18. FARKHOJASTEH Shadi -- 133
  19. BOUDRAA Mohamed -- 156
  20. SERONT Carine -- 166
  21. GONÇALVES DIAS Francisco -- 95
  22. BOMBOKO RODRIGUEZ Bijou -- 152
  23. STEURS Jacques -- 79
  24. DOUCOURÉ Assanatou -- 134
  25. CODDENS Michel -- 65
  26. BIEN THUY An -- 109
  27. BOKANOWSKI Gérard -- 103
  28. MORTIER Cécile -- 124
  29. REBGUI Mostafa -- 117
  30. ABBOUD MBAYOKO Gisele -- 199
  31. BLAU-TURNER Georges -- 173
  32. BECKERS Mira -- 124
  33. JASINSKI Marc -- 99
  34. CUVELIER Chantal -- 110
  35. HOSTETTER Robert -- 80
  36. BECQUAERT Anne -- 113
  37. FLAMME Philippe -- 114
  38. CHAIGNON Mireille -- 123
  39. VAN RYN Thomas -- 98
  40. VANDEVELDE Agnès -- 122
  41. VOGELEER Eric -- 111
  42. GRONOWSKI Katia -- 217
  43. DEQUÉVY Didier -- 182

5. PS

  1. HAYETTE Bernard -- 582 -- verkozen
  2. EL FASSI Chiraz -- 328 -- verkozen
  3. NORRÉ Cedric -- 246 -- verkozen
  4. BATUGOWSKI Lise -- 146
  5. DOBBELAERE Dirk -- 139
  6. JAKOB CHRISTINE Muriele -- 141
  7. OAMART Nizar -- 163
  8. LAMBERT Viviane -- 128
  9. CHABRILLAT Gilbert -- 80
  10. BWANGOMBO Andes -- 136
  11. MAGES Quentin -- 99
  12. SIRTAINE Isabelle -- 122
  13. BRODSKY JEAN Philippe -- 91
  14. TYMEN Alexandra -- 98
  15. LECLERCQ Michel -- 121
  16. UMULINGA Kathy -- 139
  17. DEBUSSCHERE Pierre -- 77
  18. DEVEEN Josiane -- 115
  19. DUBOIS Alain -- 78
  20. LADOUCEUR Chimene -- 143
  21. TAQUET Rene -- 68
  22. OTTEVAERE Anne -- 83
  23. LASTENOUSE Henri -- 57
  24. DIAZ ZAMORA CARMEN Gloria -- 117
  25. SMEYERS Henri -- 64
  26. DRAGONI Silvia -- 91
  27. LETE Nicolas -- 57
  28. MALOBA Valerie -- 97
  29. DAYEZ Tiago -- 87
  30. KABACHI Leïla -- 238
  31. OUZIEL Jacques -- 58
  32. BOUTLÉLIS Leïla -- 147
  33. COIA Toni -- 51
  34. GASORE Eliane -- 72
  35. ASSAL Yassine -- 158
  36. YANGAMBI Kenny -- 73
  37. MPUTU Joao -- 154
  38. HERREMANS Jacqueline -- 155
  39. FITWI Mesfin -- 57
  40. VAN HAECHT Anne -- 86
  41. DOUTRELEPONT Gilles -- 166
  42. LAGAE Fleur -- 109
  43. REBUFFAT Jean -- 159

8. N-VA

  1. DE BELDER Margareta -- 305
  2. COPPIETERS DE TER ZAELE Arnold -- 115
  3. DESAEGHER Dorothee -- 113
  4. DENYS Daniël -- 135

12. MR

  1. DILLIES Boris -- 5656 -- verkozen
  2. GOL-LESCOT Carine -- 1390 -- verkozen
  3. BIERMANN Jonathan -- 1586 -- verkozen
  4. DELWART Valentine -- 1388 -- verkozen
  5. SAX Eric -- 1032 -- verkozen
  6. FRANÇOIS Sophie -- 926 -- verkozen
  7. VANRAES Jean-Luc -- 603 -- verkozen
  8. CZEKALSKI Aurélie -- 525 -- verkozen
  9. TOUSSAINT Jérôme -- 526 -- verkozen
  10. DELVOYE Kathleen -- 655 -- verkozen
  11. CORNELIS Stefan -- 498 -- verkozen
  12. VAN OFFELEN Marion -- 681 -- verkozen
  13. BRUYLANT Michel -- 406
  14. CULER Diane -- 844 -- verkozen
  15. ZYGAS Patrick -- 443
  16. ISSI Vanessa -- 634 -- verkozen
  17. COHEN Michel -- 598 -- verkozen
  18. GREBORI Andrea -- 398
  19. SOMMA Alexandre -- 229
  20. QUIX Priscilla -- 371
  21. BOGAERTS Charles-Albert -- 415
  22. MOREL DE WESTGAVER Vinciane -- 379
  23. MA Patrick -- 176
  24. POMA Charlotte -- 222
  25. ROELANDT Christophe -- 235
  26. SEVY Liora -- 295
  27. ROMPTEAU Serge -- 128
  28. DUYSAK Nevin -- 161
  29. DESTOMBES Michel -- 158
  30. PLICHART Anifa -- 169
  31. WILLERMAIN Fabian -- 196
  32. MÜNSTER Françoise -- 180
  33. VAN DER ELST Laurent -- 254
  34. DERONCHÈNE Barbara -- 244
  35. CONVENT Frederic -- 321
  36. MONTEIRO Gilda -- 179
  37. SAR Onur -- 151
  38. BASCOUR-PINTE Sophie -- 284
  39. BENJAMIN Walter -- 392
  40. ATTAEI Sofia -- 177
  41. MARTROYE DE JOLY Jacques -- 384
  42. MOENS DE FERNIG Sabine -- 411
  43. BROTCHI Jacques -- 1384 -- verkozen

13. Uccle En Avant

  1. COOLS Marc -- 1795 -- verkozen
  2. LEDERMAN-BUCQUET Véronique -- 203 -- verkozen
  3. VAN DE CAUTER Hans -- 146
  4. VILAIN Karine -- 185
  5. DE HALLEUX Guy -- 186
  6. MAVINGA Cathy -- 187
  7. HAMENDE Olivier -- 149
  8. DE VLAEMINCK Aurore -- 143
  9. THYS Pierre -- 144
  10. HOUSNI Safia -- 139
  11. CAPUTO Yves -- 71
  12. DÖHNERT-LOUIS Michèle -- 78
  13. BINDJI Lambert -- 94
  14. COOLS Catherine -- 377 -- verkozen
  15. KALONDA André -- 211
  16. TESTAERT-SARRAZIN Maryse -- 135
  17. NAMOUR Amaury -- 92
  18. CRISCIU-RUSU Getta-Maria -- 65
  19. LONGHEVAL Jérémy -- 63
  20. BAUDOUX Pamela -- 65
  21. KATEBIAN Leon -- 48
  22. LANGBORD Carine -- 91
  23. BODART Jean-Jacques -- 86
  24. LAKHLOUFI Ahlam -- 125
  25. DAPHNIS Michel -- 77
  26. VAN NYNATTEN Annie -- 68
  27. NIKAC Kévin -- 143
  28. CHERMANNE Suzanne -- 62
  29. DANNAU Sébastien -- 106
  30. WOZNIAK Jeanina -- 73
  31. DE SAUVAGE Philippe -- 117

14. Citoyen d'Europe M3E

  1. DE ANGELIS Francesco -- 95
  2. FISZER Halina -- 52