Actiris, het Beroepenpunt en GIBBIS, (de Federatie van openbare en private social profit gezondheidsinstellingen van het Brussels Hoofdstedelijk Gewest) organiseren op 12 november een jobdag voor de zorgsector in Brussel.
© Ivan Put
Actiris organiseert jobdag voor zorgsector in Brussel
Met de jobdag willen de diensten werkzoekenden kennis laten maken met de zorgsector. De beroependag gaat door in de Astrotoren in Brussel.
De dag staat in teken van het leiden van werkzoekenden naar een job in de zorgsector. Zo kunnen ze spreken met experten uit de sector, evenals opleidingspartners en organisaties die begeleiding aanbieden in het Frans en Nederlands. In de namiddag, open voor iedereen en zonder afspraak, ligt de focus op jongeren, schoolverlaters en mensen die zich professioneel willen heroriënteren.
De dag kadert ook binnen de hervorming van de werkloosheidsuitkeringen. Het doel van arbeidsbemiddelaar Actiris is om alle werkzoekenden naar een nieuwe job te begeleiden, in het bijzonder de mensen die op korte termijn mogelijk door de hervorming getroffen zullen worden. Vandaag hebben al 700 Brusselse werkzoekenden zich ingeschreven voor de jobdag.
Lees meer over: Brussel , Economie , Gezondheid