Uptown met Robbe

maandag tot vrijdag 07:00 - 10:00

d'Office met Séverine

maandag tot vrijdag 10:00 - 12:00

Whatzz Up? met Bram

maandag tot vrijdag 12:00 - 14:00

Celine

maandag tot vrijdag 14:00 - 16:00

Downtown met Gunnar

maandag tot donderdag 16:00 - 19:00

ICE! met Gailor

maandag tot donderdag 19:00 - 20:00

Esch

maandag 20:00 - 21:00

Bolingo

maandag 20:00 - 21:00

Diane Curates

maandag 21:00 - 22:00

Peter Clinton

maandag 21:00 - 22:00

UNOS

maandag 21:00 - 22:00

Ravi Bongo

maandag 22:00 - 23:00

Yakub Dysney

maandag 22:00 - 23:00

SMTH SNDS

maandag 23:00 - 00:00

LeBlanc Late Night

maandag 23:00 - 00:00

32 The Culture

maandag 23:00 - 00:00

Lowkey

dinsdag 20:00 - 21:00

Onda Sonora

dinsdag 21:00 - 22:00

Lowup

dinsdag 22:00 - 23:00

Rebel Up

dinsdag 23:00 - 00:00

Fancy Footwork

woensdag 20:00 - 21:00

Rokia Bamba

woensdag 20:00 - 21:00

Bloom Hill

woensdag 21:00 - 22:00

Kultura

woensdag 21:00 - 22:00

The Waffle Show

woensdag 22:00 - 23:00

Hot on the Block: Leeberation

woensdag 22:00 - 23:00

Dub Front

woensdag 23:00 - 00:00

Brikabrak

donderdag 20:00 - 21:00

SupAfly

donderdag 20:00 - 21:00

Frontal

donderdag 21:00 - 23:00

La Mitad

donderdag 21:00 - 22:00

Gaïko by Tsugi

donderdag 22:00 - 23:00

Nose Job

donderdag 23:00 - 00:00

BRUZZ Weekend

vrijdag 16:00 - 19:00

Jules X

vrijdag 19:00 - 20:00

À la FRESH

vrijdag 20:00 - 21:00

John Parm

vrijdag 21:00 - 22:00

Brussels Bassed

vrijdag 22:00 - 23:00

Niranjan

vrijdag 23:00 - 00:00

Collekt by Koolbear

vrijdag 23:00 - 00:00

Bumpy Ride

vrijdag 23:55 - 01:00

Pien

zaterdag 09:00 - 13:00

Joey Coco

zaterdag 13:00 - 14:00

Manon

zaterdag 14:00 - 18:00

Lisa Smolders

zaterdag 18:00 - 19:00

Shaft Crew

zaterdag 18:00 - 19:00

ArounDaHouse

zaterdag 19:00 - 20:00

L-Fêtes

zaterdag 20:00 - 21:00

SWIMLANES

zaterdag 20:00 - 21:00

Soundtraffic

zaterdag 21:00 - 22:00

Thom Leblanc

zaterdag 22:00 - 23:00

Gianni Gelato

zaterdag 23:00 - 00:00

LERU$

zaterdag 23:59 - 01:00

The Dardenne Show

zaterdag 23:59 - 01:00

Emilie

zondag 09:00 - 12:00

The Bulletin

zondag 12:00 - 13:00

Freya

zondag 14:00 - 18:00

Friskobar Soweto

zondag 18:00 - 19:00

Groove Travellerz

zondag 19:00 - 20:00

Funky Bompa

zondag 20:00 - 21:00

Stereotiep

zondag 21:00 - 22:00

Jazz Station

zondag 22:00 - 00:00