De ochtend van BRUZZ met Robbe

maandag tot vrijdag 07:00 - 10:00

d'Office met Séverine

maandag tot vrijdag 10:00 - 12:00

Whatzz Up? met Bram

maandag tot vrijdag 12:00 - 14:00

Manon

maandag tot vrijdag 14:00 - 16:00 en zondag 09:00 - 13:00

Gunnar

maandag tot donderdag 16:00 - 19:00

ICE - 100% Belgisch

maandag tot donderdag 19:00 - 20:00

Lowkey

maandag 20:00 - 21:00

Hoop Doet Leven

maandag 21:00 - 22:00

UNOS

maandag 21:00 - 22:00

Peter Clinton

maandag 22:00 - 23:00

Yakub Dysney

maandag 22:00 - 23:00

32 The Culture

maandag 23:00 - 00:00

SMTH SNDS

maandag 23:00 - 00:00

Esch

maandag 23:00 - 00:00

Moedertaal

dinsdag 20:00 - 21:00

Onda Sonora

dinsdag 21:00 - 22:00

Lowup

dinsdag 22:00 - 23:00

Rebel Up

dinsdag 23:00 - 00:00

54Kolaktiv

dinsdag 23:00 - 00:00

Kultura

woensdag 20:00 - 21:00

Bloom Hill

woensdag 21:00 - 22:00

Fancy Footwork

woensdag 21:00 - 22:00

Hot on the Block: Leeberation

woensdag 22:00 - 23:00

The Waffle Show

woensdag 22:00 - 23:00

Dub Front

woensdag 23:00 - 00:00

Brikabrak

donderdag 20:00 - 21:00

Volta

donderdag 20:00 - 22:00

Bedroom Beats

donderdag 21:00 - 22:00

La Mitad

donderdag 21:00 - 22:00

Ravi Bongo

donderdag 22:00 - 23:00

Nose Job

donderdag 23:00 - 00:00

Gailor op vrijdag

vrijdag 16:00 - 19:00

Jules X

vrijdag 19:00 - 20:00

Où est-ce pe n'este?

vrijdag 19:00 - 20:00

Rokia Bamba

vrijdag 19:00 - 20:00

Collekt by Koolbear

vrijdag 21:00 - 22:00

Kid $lang

vrijdag 21:00 - 22:00

Brussels Bassed

vrijdag 22:00 - 23:00

Gaïko by Tsugi

vrijdag 23:00 - 00:00

Come Together with Catalina

vrijdag 23:00 - 00:00

Bumpy Ride

vrijdag 23:55 - 01:00

Anna Globo

vrijdag 23:59 - 01:00

Thaïs

zaterdag 09:00 - 13:00

Joey Coco

zaterdag 13:00 - 14:00

Freya

zaterdag 14:00 - 18:00

Shaft Crew

zaterdag 18:00 - 19:00

Lisa Smolders

zaterdag 18:00 - 19:00

DJ iNess

zaterdag 19:00 - 20:00

MANZ

zaterdag 19:00 - 20:00

SWIMLANES

zaterdag 20:00 - 21:00

L-Fêtes

zaterdag 20:00 - 21:00

SubLab

zaterdag 21:00 - 22:00

ArounDaHouse

zaterdag 21:00 - 22:00

Thom Leblanc

zaterdag 22:00 - 23:00

Soundtraffic

zaterdag 23:00 - 00:00

WARØ

zaterdag 23:59 - 01:00

The Bulletin

zondag 12:00 - 13:00

Friskobar Soweto

zondag 18:00 - 19:00

Groove Travellerz

zondag 19:00 - 20:00

Bal Poussière

zondag 20:00 - 21:00

Stereotiep

zondag 21:00 - 22:00

Jazz Station

zondag 22:00 - 00:00