Menu

Iets gezien in de stad? Meld het aan onze redactie

Site by wieni
Kijk live

Volg hier persconferentie procureur des Konings Moinil over wapengeweld

© BRUZZ
12/08/2025

Er hebben deze zomer twintig schietpartijen plaatsgevonden in Brussel, waarbij in totaal twee doden zijn gevallen. Dat blijkt uit een stand van zaken van het parket van Brussel. Procureur des Konings Julien Moinil is kritisch voor het uitblijven van een Brusselse regering en vraagt extra middelen. “Moeten we wachten tot er onschuldige burgerslachtoffers vallen?”

Wapengeweld in Brussel

Deze zomer is het wapengeweld in Brussel opgelaaid, met zelfs steek- en schietpartijen op klaarlichte dag. Hoe de hoofdstad hiermee omgaat lees je in dit dossier.

Fijn dat je wil reageren. Wie reageert, gaat akkoord met onze huisregels. Hoe reageren via Disqus? Een woordje uitleg.

Lees meer over: Brussel , Justitie , Wapengeweld in Brussel , schietpartij , steekpartij , Julien Moinil , persconferentie , Live