Het gaslek in de Brusselse gemeente Sint-Gillis op een werf van Vivaqua is gedicht. Dat bevestigt de woordvoerster van distributienetbeheerder Sibelga, Serena Galeone. Het gaslek had hinder veroorzaakt voor het openbaar vervoer: het tramverkeer op lijn 97 was onderbroken en buslijn 52 werd omgeleid.

| Een woning op de Parklaan in Sint-Gillis is geëvacueerd.
Gaslek in Sint-Gillis gedicht
"Alles is afgelopen", aldus Galeone. Het lek was ontstaan in een lagedrukleiding die beschadigd raakte door een kraan op de werf.
De brandweer, Sibelga en de politie kwamen ter plaatse. De ingerichte veiligheidszone werd in de namiddag opgeheven. De dienstverlening van de MIVB kon hernemen vanaf 15.30 uur. Sibelga was rond 15.50 uur klaar met de herstellingen.
Het gaslek ontstond kort na 12 uur op de Parklaan, vlakbij de Bareel van Sint-Gillis.
Lees meer over: Sint-Gillis , Mobiliteit , tram 97 , bus 52 , vivaqua , gaslek
Fijn dat je wil reageren. Wie reageert, gaat akkoord met onze huisregels. Hoe reageren via Disqus? Een woordje uitleg.