In Schaarbeek is donderdagavond een 10-jarig meisje overleden nadat ze onwel werd op een speelplein. Het parket onderzoekt de zaak, maar alles wijst op een natuurlijk overlijden.
©
DVLKO
10-jarig meisje overleden nadat ze onwel werd op speelplein in Schaarbeek
Het meisje bevond zich samen met haar ouders op een speelplein in het Gaucheretpark in Schaarbeek, toen de hulpdiensten kort voor middernacht werden opgeroepen.
“Het tienjarige meisje kreeg ter plaatse de eerste zorgen toegediend en werd vervolgens met spoed naar het ziekenhuis overgebracht”, zegt Laura Demullier van het Brusselse parket. “Ze overleed daar kort na aankomst. De familie werd opgevangen door de dienst slachtofferhulp.”
Het parket stelde een wetsdokter aan en volgens de eerste bevindingen zou het overlijden een natuurlijke oorzaak hebben.
“De eerste getuigen werden reeds verhoord en er is een onderzoek geopend. In het belang van dat onderzoek zal het parket voorlopig geen verdere commentaar geven”, aldus het parket.
Lees meer over: Schaarbeek , Samenleving , Gaucheretpark , Parket van Brussel