Menu

Iets gezien in de stad? Meld het aan onze redactie

Site by wieni
Anderlecht's Kasper Dolberg Rasmussen scoring the 1-0 goal during a soccer game between Belgian soccer team RSC Anderlecht and the swedisch soccer team BK Hacken

belga image

| Kasper Dolberg Rasmussen scoort de 1-0 goal tijdens de match van RSC Anderlecht tegen het Zweedse BK Hacken, in Anderlecht

Anderlecht heeft donderdag in zijn heenwedstrijd van de tweede voorronde van de Europa League met 1-0 gewonnen van het Zweedse BK Häcken.

De Deen Kasper Dolberg (35) tekende voor de enige treffer van de avond tijdens een moeilijke match voor RSCA. De terugwedstrijd wordt volgende week donderdag (31 juli) in Zweden gespeeld. De winnaar plaatst zich voor de derde (en voorlaatste) voorronde tegen het Oostenrijkse Red Bull Salzburg of het Noorse SK Brann.

Die teams treffen elkaar in de tweede voorronde van de Champions League. Brann verloor de heenmatch met 1-4 en wordt, bij kwalificatie van Anderlecht, vermoedelijk de tegenstander van paars-wit. Bij verlies in de voorronde heeft Anderlecht nog het vangnet van de Conference League.