Menu

Iets gezien in de stad? Meld het aan onze redactie

Site by wieni

| Christian Burgess en Hugo Vetlesen tijdens de match tussen Club Brugge en Union(archiefbeeld).

Na de laatste kwartfinale om de Beker van België heeft de Pro League donderdagavond het programma voor de halve finales bevestigd. Club Brugge en Union Sint-Gillis spelen hun heenwedstrijd woensdag 7 februari om 20u45. Een dag later, donderdag 8 februari, trappen Oostende en Antwerp hun duel om 20u00 af.

De terugwedstrijden worden drie weken later afgewerkt. Union en Club Brugge doen dat woensdag 28 februari om 20u30, Antwerp en Oostende donderdag 29 februari om 20u45. Aan de kalenders van de Jupiler Pro League of de Challenger Pro League moet niets veranderd worden.

De bekerfinale zal op Hemelvaartsdag, donderdag 9 mei, in het Koning Boudewijnstadion in Brussel gespeeld worden, tenzij een finalist zich voor de halve finales van een UEFA-competitie plaatst. In dat geval verschuift de finale naar Pinkstermaandag 20 mei.