Cirque du Soleil komt naar Brussel

Cirque du Soleil komt begin volgend jaar naar Brussel. De nieuwe voorstelling 'Corteo' gaat op 4 januari in Europese première in Brussels Kart Expo in Groot-Bijgaarden. De tent van het Canadese gezelschap blijft tot 16 januari staan.

In 'Corteo' droomt een clown over zijn eigen begrafenis. De show ging in april 2005 in première in Canada, sindsdien zagen al meer dan 5 miljoen mensen de voorstelling. Nu komt ze voor de eerste keer naar het oude continent.

De cast van "Corteo" bestaat uit meer dan 60 artiesten uit 28 verschillende landen. In augustus stond de tent van Cirque du Soleil nog in Oostende. Daar werd de show 'Varekai'" opgevoerd.


Fijn dat je wil reageren. Wie reageert, gaat akkoord met onze huisregels. Hoe reageren via Disqus? Een woordje uitleg.

 

 

Meer nieuws uit Brussel
BRUZZ Magazine
deze week
  • De jacht naar illegale Airbnb's: 'Soms is het echt detectivewerk'
  • Gentse eetconcepten veroveren Brussel: 'Vlaanderen staat gewoon veel verder in de horeca'
  • Fans over de hogepriester van de rock: "Ik begrijp dat mensen zeggen dat Nick Cave hun god is"
  • Hier vind je BRUZZ in de stad
  • Archief
deze maand
Neem een abonnement