Vakbonden protesteren tegen ontslag bij Hunkemöller
De uitbaatster werd volgens de actievoerders ontslagen na een inbraak. De directie zou volgens de vakbond de sleutel van de kluis van de winkel niet correct verborgen hebben. Daardoor konden de inbrekers er in de nacht van 19 op 20 juni met het geld vandoor gaan.
De buit was weliswaar niet groter dan 1.000 euro. De uitbaatster had de ochtend voor de inbraak nog een deel van de inkomsten naar de bank gebracht. Volgens de personeelsafgevaardigden is het bovendien niet de vrouw die verantwoordelijk is voor het nemen van afdoende veiligheidsmaatregelen, maar wel de directie.
De stakers blokkeerden de deuren van het filiaal in de Nieuwstraat en trokken een stakingspost op. De vakbonden hebben nog geen contact gehad met de directie.
Lees meer over: Brussel-Stad , Economie
Fijn dat je wil reageren. Wie reageert, gaat akkoord met onze huisregels. Hoe reageren via Disqus? Een woordje uitleg.