Audit voor Muziekinstrumentenmuseum
Minister van Wetenschapsbeleid Sabine Laruelle (MR), verantwoordelijk voor de federale musea, heeft een doorlichting gevraagd van het Muziekinstrumentenmuseum (MIM). Dat schrijft de krant La Libre Belgique dinsdag.
Laruelle wil een oplossing voor een oud conflict tussen Malou Haine, de directrice van het MIM, en Anne Cahen, de directrice van het Jubelparkmuseum, waarvan het MIM afhangt.
Er zouden drie scenario's op tafel liggen die een oplossing moeten bieden: het eerste voorziet een onafhankelijk MIM. Een tweede optie zou een versterkte integratie met het Jubelparkmuseum inhouden en een derde mogelijke oplossing is het onderbrengen van het MIM bij het beheer van het Museum voor Schone Kunsten, dat zich recht tegenover het MIM bevindt.
Lees meer over: Brussel-Stad , Samenleving
Fijn dat je wil reageren. Wie reageert, gaat akkoord met onze huisregels. Hoe reageren via Disqus? Een woordje uitleg.