Menu

Iets gezien in de stad? Meld het aan onze redactie

Site by wieni
Het Franstalige jeugdhuis van Neder-Over-Heembeek is maandagavond getroffen door brandstichting. De politie vond drie brandhaarden.

Rond 23.50 uur maandagavond moest de brandweer uitrukken voor een brand in een jeugdhuis van Neder-Over-Heembeek in de Laskouterstraat. Na een uur was de brand geblust.

De brandweer vond drie brandhaarden in het jeugdhuis: een in de kelder, een op de gelijkvloers en een derde brandhaard op de derde verdieping van het pand.

Het jeugdhuis brandde van binnen gedeeltelijk uit. Op het moment dat de brand uitbrak was er niemand aanwezig in het jeugdhuis. Het jeugdhuis was pas sinds 2010 open.

Fijn dat je wil reageren. Wie reageert, gaat akkoord met onze huisregels. Hoe reageren via Disqus? Een woordje uitleg.

Lees meer over: Neder-Over-Heembeek , Samenleving