Menu

Iets gezien in de stad? Meld het aan onze redactie

Site by wieni
In Anderlecht is de politie extra waakzaam voor de match Anderlecht-Standard van zondagavond. De sfeer is er wat gespannen, zeker na de rellen van donderdag op vrijdag.

In de nacht van vrijdag op zaterdag gooiden jongeren in Anderlecht een molotov-coctail naar een politiecombi, maar die liep geen schade op. In Sint-Gillis werden twee politiecombis met stenen bekogeld.

Zowel burgemeester Phillippe Moureaux van Molenbeek als waarnemend burgemeester Fabrice Kumps van Anderlecht hebben gezegd de relschoppers kordaat te zullen aanpakken.

Elke jongere die betrapt wordt op een strafbaar feit zal onmiddellijk naar het parket worden geleid. Ook de allochtone buurtvaders zijn ingeschakeld om de gemoederen te bedaren.

Fijn dat je wil reageren. Wie reageert, gaat akkoord met onze huisregels. Hoe reageren via Disqus? Een woordje uitleg.

Lees meer over: Anderlecht , Samenleving