Menu

Iets gezien in de stad? Meld het aan onze redactie

Site by wieni
Een inwoner van Vorst heeft zondagochtend een buur beroofd. Terwijl het slachtoffer de politie ging halen, brak brand uit in het appartement. Volgens het parket zijn er sterke aanwijzingen dat de dief verantwoordelijk is voor de brand, die twee flats in de as legde.

Het incident speelde zich rond 7 uur af in een appartementsgebouw langs de Brusselsesteenweg, niet ver van het Sint-Denijsplein. Een bewoner van het flatgebouw werd door zijn buur overmeesterd, waarna die buur er vandoor ging met zijn gsm en portefeuille.

Het slachtoffer ging klacht indienen bij de politie en keerde terug met enkele agenten maar bij hun aankomst stond het appartement van het slachtoffer in brand.

De brandweer had heel wat moeite om het vuur te blussen. Zowel het appartement van het slachtoffer als een tweede flat gingen in de vlammen op. Intussen had de politie de stelende buur kunnen arresteren. Die had niet alleen de portefeuille en gsm van het slachtoffer bij maar bleek ook in bezit van een aansteker.

Politie en parket gaan er dan ook van uit dat hij achter de brand zit. De man is ter beschikking gesteld van het Brusselse parket.


Fijn dat je wil reageren. Wie reageert, gaat akkoord met onze huisregels. Hoe reageren via Disqus? Een woordje uitleg.

Lees meer over: Vorst , Samenleving