Opnieuw leerlingen overvallen in Kuregem
De leerlingen van de technische hogeschool ISIB in Anderlecht hebben de afgelopen maand opnieuw te kampen gehad met afpersing. Op weg van en naar het Zuidstation zijn verschillende studenten beroofd van hun gsm of portefeuille. Begin 2010 werden de lessen al eens een tijdje op een andere locatie gegeven omdat de studenten te vaak overvallen werden door jongeren uit de buurt.
Lees ook: Studenten ISIB keren terug naar Kuregem
In april keerde de school terug naar Anderlecht. Ondertussen zijn er opnieuw vijf nieuwe gevallen van afpersing gemeld. De politie zet een extra patrouilles in en ook stewards zijn waakzaam.
"Het probleem is terug zij het minder ernstig dan vorig schooljaar," zegt directeur François Debast. "Binnenkort gaan we samenzitten met de leerlingen en hun ouders om het probleem aan te kaarten."
Lees meer over: Anderlecht , Samenleving
Fijn dat je wil reageren. Wie reageert, gaat akkoord met onze huisregels. Hoe reageren via Disqus? Een woordje uitleg.