Politie vist lijk uit kanaal
Het lichaam is nog niet officieel geïdentificeerd, maar volgens de politie gaat het mogelijk om Jonathan, een 19-jarige uit Anderlecht. Die verdween in de nacht van 11 op 12 februari rond 1.30 uur in het kanaal.
Jonathan was die nacht samen met drie vrienden op stap gegaan. Onder invloed van de alcohol probeerde hij meermaals in het kanaal te springen om zich van het leven te beroven, maar aanvankelijk konden zijn vrienden dat beletten. De jongeman slaagde er uiteindelijk toch in om aan de aandacht van zijn vrienden te ontsnappen en sprong in het water.
Op 13 februari werd al eens een lijk uit het kanaal gevist. Ook toen dacht de politie eerst het lijk van Jonathan te hebben gevonden, maar uiteindelijk bleek het om het lichaam van een 35-jarige inwoner van Vorst te gaan.
Lees meer over: Sint-Jans-Molenbeek , Samenleving
Fijn dat je wil reageren. Wie reageert, gaat akkoord met onze huisregels. Hoe reageren via Disqus? Een woordje uitleg.