De politie zoekt tips naar een overval op een Proxy Delhaize in Sint-Lambrechts-Woluwe van september vorig jaar. Drie verdachten worden gezocht.
© Fedpol
Politie zoekt overvallers van Delhaize in Woluwe
De overval op de Proxy Delhaize op de Georges Henrilaan dateert van 24 september vorig jaar. Drie gewapende mannen overvielen toen de winkel. Ze verrasten de exploitant toen die toekwam en dwongen hem om de kluis te openen.
De eerste dader was gewapend met een zilverkleurig pistool. Hij is ongeveer 1m65 groot en slank gebouwd. Hij is vermoedelijk tussen 20 en 30 jaar oud. Hij heeft een fijn gezicht en heeft een baard en een snor. Hij droeg een donkere pull met een wit rond logo in het midden op de borst, een grijze jeansbroek, een bivakmuts en een witte pet.
De tweede dader is ongeveer 1m85 en slank. Hij droeg een blauwe pull met een kap met een rode boord en rode opschriften op de borst. Hij droeg een beige pet.
De derde dader is ongeveer 1m70 en fijn gebouwd. Hij droeg een lichtgrijze pull, een donkere trainingsbroek met witte strepen.
De daders spraken onderling een Arabische taal. Na de overval vluchtten ze weg in een grijze Volkswagen Golf.
Op de bewakingsbeelden is ook te zien dat zeker twee mensen getuige waren van de overval; De politie is ook op zoek naar deze mensen.
Tips zijn welkom via het gratis nummer 0800 30300 en via opsporingen@politie.be.
Lees meer over: Samenleving
Fijn dat je wil reageren. Wie reageert, gaat akkoord met onze huisregels. Hoe reageren via Disqus? Een woordje uitleg.