Zondag zijn een Delhaize Shop ‘n Go in Ukkel en een café in Molenbeek overvallen. De dader in Ukkel kon gevat worden, in Molenbeek konden de twee daders ontsnappen.
© Google Maps
Twee gewapende overvallen op Pasen
De Delhaizesupermarkt aan de Alsembergsesteenweg in Ukkel, niet ver van het Sint-Pietersvoorplein, werd zondagnamiddag rond 16.20 uur overvallen. De dader bedreigde de aanwezige caissière met een mes om zo de kassa-inhoud te kunnen stelen.
Een werknemer van de vestiging zette de achtervolging in. De 30-jarige verdachte werd enkele meters verder gevat door de politie. Hij is verhoord en ter beschikking gesteld. De man is gekend bij het gerecht voor verschillende diefstallen.
Rond middernacht hebben vervolgens twee mannen, de ene gewapend met een mes en de andere gewapend met een vuurwapen, een gewapende overval gepleegd op het café Le Dôme in Molenbeek. Ze hebben de serveerster bedreigd en de inhoud van de kassa gestolen. De daders konden ontsnappen, het onderzoek loopt.
Lees meer over: Sint-Jans-Molenbeek , Samenleving
Fijn dat je wil reageren. Wie reageert, gaat akkoord met onze huisregels. Hoe reageren via Disqus? Een woordje uitleg.