Veiligheid op Zuidkermis is verbeterd
"Er waren heel weinig of geen incidenten te melden. We hebben vooral werk gehad met kinderen die hun ouders kwijt waren. En het heeft nooit langer dan een paar minuten geduurd voor de ouders hun spruiten weer kwamen ophalen aan het mobiel secretariaat," vertelt politiewoordvoerder Christian De Coninck.
Er werden dertien diefstallen gemeld, een geval van vandalisme en een geval van diefstal met braak. Drie daders zijn opgepakt.
Volgens de foorkramers was er dit jaar minder volk op de kermis dan de andere jaren. Ze schrijven dat toe aan de daling van de koopkracht. Mensen zouden daardoor minder geneigd zijn geld uit te geven op de kermis. De foorkramers schatten het aantal bezoekers op anderhalf miljoen.
Lees meer over: Brussel-Stad , Samenleving
Fijn dat je wil reageren. Wie reageert, gaat akkoord met onze huisregels. Hoe reageren via Disqus? Een woordje uitleg.