Menu

Iets gezien in de stad? Meld het aan onze redactie

Site by wieni

Het metrostation Simonis is dinsdagochtend een tijd gesloten geweest op politiebevel. Er lag een verdacht pakket bovengronds. Huizen in de buurt werden ontruimd.

Aan een voormalig gebouw van Bpost in de Wapenstilstandsstraat bij het station Simonis in Koekelberg werd een verdacht pakket gevonden. De politie liet het station evacueren. Het was volledig gesloten en ook het metroverkeer was stilgelegd. Dat zegt An Van hamme van de MIVB aan BRUZZ.

Op lijnen 2 en 6 reden geen metro's, er was ook hinder voor tram 19 en bussen 13, 14, 20, en 87. Opvallend: treinen bleven wél nog stoppen in het treinstation bij Simonis. Er was hinder tussen 8.30 uur en 9.15 uur.

De politie ontruimde ook huizen in de buurt. Ontmijningsdienst DOVO kwam ook ter plaatse, maar het bleek dus loos alarm.

Fijn dat je wil reageren. Wie reageert, gaat akkoord met onze huisregels. Hoe reageren via Disqus? Een woordje uitleg.

Lees meer over: Koekelberg , Samenleving