Menu

Iets gezien in de stad? Meld het aan onze redactie

Site by wieni

Belga

De VRT en streamingdienst DAZN hebben een akkoord bereikt over het uitzenden van beelden van de voetbalwedstrijden van de Jupiler Pro League in 'Het Journaal'. Dat bevestigt een woordvoerder van de openbare omroep vrijdagavond.


De deal tussen de VRT en DAZN ging vrijdag in en dus kon de openbare omroep vrijdagavond al beelden tonen van de eerste wedstrijd, Antwerp-Union. Het gaat om korte fragmenten van 90 seconden per wedstrijd.

DAZN en de VRT hebben nog geen akkoord over het uitzenden van beelden in 'Sportweekend'. Volgens de persdienst van de openbare omroep blijven beide partijen overleggen.

Eerder bereikten ook VTM en DAZN een akkoord.

Consumentenorganisatie Testaankoop liet donderdag weten dat ze het dossier van de voetbalrechten wil voorleggen aan de Belgische Mededingingsautoriteit. Volgens Testaankoop worden de rechten op het Belgische voetbal gedomineerd door één speler, DAZN , en dreigt de consument daardoor de dupe te worden.