Menu

Iets gezien in de stad? Meld het aan onze redactie

Site by wieni

Peter Dhondt

Acht politiemensen gewond bij ongeval met twee interventie­voertuigen

© Chris Verhaeghe
16/07/2025

In Brussel raakten maandag twee politiewagens betrokken bij een verkeersongeval. De acht inzittenden zijn allen lichtgewond. Dat bevestigt het Brussels parket.

Op maandagavond rond 21 uur vond een verkeersongeval plaats op het kruispunt van de Broekstraat en de Ommegangstraat in Brussel”, zegt Laura Demullier van het parket. “Bij het ongeval waren twee politievoertuigen betrokken.”

De twee interventievoertuigen van de Brusselse lokale politie waren onderweg naar dezelfde interventie. “Ze probeerden elkaar te ontwijken, waardoor ze stadsmeubilair hebben aangereden”, aldus de woordvoerder.

Ademtest

De acht inzittenden raakten lichtgewond. Sommige onder hen werden overgebracht naar het ziekenhuis, maar konden dat intussen verlaten.

Beide politievoertuigen raakten bij het ongeval zwaar beschadigd. “De bestuurders van beide voertuigen legden een negatieve ademtest af”, zegt parketwoordvoerster Laura Demullier.

Het parket van Brussel heeft een onderzoek geopend. In het belang daarvan wordt voorlopig geen verdere informatie gegeven.