Rond 2 uur zaterdagnacht vond een schietincident plaats aan de Jacques Francksquare in Sint-Gillis. Daarbij raakte een persoon gewond aan de knie. De daders zijn momenteel nog voortvluchtig, zo meldt het Brussels parket.
©
DVLKO
| Zondagochtend zijn de kogelgaten van het schietincidenten nog zichtbaar in een appartementsgebouw aan de Jacques Francksquare in Sint-Gillis.
Schietpartij Sint-Gillis: slachtoffer in knie geraakt, daders nog voortvluchtig
De schietpartij vond zaterdagnacht omstreeks 02.00 uur plaats op het Jacques Franckplein. Ter plaatse troffen de hulpdiensten een man aan die in de knie was geraakt. Het slachtoffer kreeg ter plaatse de eerste zorgen toegediend en werd vervolgens overgebracht naar het ziekenhuis. Hij verkeerde niet in levensgevaar.
"De politie heeft ter plaatse ook verschillende kogelhulzen aangetroffen", zegt parketwoordvoerder Laura Demullier. Een reporter van BRUZZ kon vaststellen dat er zich verschillende kogelgaten bevonden in een appartementsgebouw aan het plein, tussen de tweede en derde verdieping van het wooncomplex.
"De daders konden de vlucht nemen op een step en worden actief opgespoord", gaat Demullier verder. Het parket werd van de feiten verwittigd en heeft een onderzoek geopend. Het labo van de federale gerechtelijke politie en een ballistisch deskundige zijn ter plaatse afgestapt om de nodige onderzoeken uit te voeren.
Vorige week vond ook een andere schietpartij plaats in Sint-Gillis. In de nacht van woensdag op donderdag werden nog schoten gelost aan het Betlehemplein. Toen raakte niemand gewond.
©
PhotoNews
| De Jacques Francksquare in Sint-Gillis.
Lees meer over: Sint-Gillis , Veiligheid , Wapengeweld in Brussel , Jacques Franckplein , Wapengeweld in Brussel , schietpartij , drugsgeweld