Een aantal tunnels werden gesloten door overstromingen maar zijn ondertussen terug open. Dat meldt Brussel Mobiliteit via sociale media. Het Terkamerenbos blijft tot nader orde gesloten voor verkeer.
© Infos de Bruxelles
| De hevige regenval zorgt voor sluitende tunnels en de bijhorende files.
Avondspits neemt moeilijke start door onweer
Lees ook: Rogiertunnel gesloten na vallende stenen
Ten gevolge van overstromingen sloot Brussel Mobiliteit de Hallepoorttunnel richting Basiliek, de Georges-Henritunnel in beide richtingen en Montgomerytunnel richting Meiser. Ondertussen zijn alledrie de tunnels terug open.
Wateroverlast veroorzaakt ook vertraagd verkeer van de Kunst-Wettunnel tot en met de Leopold II-tunnel richting Basiliek. Brussel Mobiliteit waarschuwt voor gladde wegen door de storm. "Hou voldoende afstand en matig uw snelheid", klinkt het op sociale media.
Lees meer over: Brussel , Mobiliteit , tunnels , overstroming , onweersbuien
Fijn dat je wil reageren. Wie reageert, gaat akkoord met onze huisregels. Hoe reageren via Disqus? Een woordje uitleg.