Menu

Iets gezien in de stad? Meld het aan onze redactie

Site by wieni

Op 10 maart start de langverwachte snellere busverbinding tussen het station van Jette en het UZ Brussel. De frequentie gaat ook omhoog van vier naar vijf bussen per uur.

Door het inkorten van de reisweg van bus 53 naar het UZ wint de reiziger 6 minuten tijd. Dat bevestigt de MIVB aan brusselnieuws.be. Het traject van bus 53 maakt nu nog een ommetje langs de Tentoonstellingslaan. Het UZ was tot nog toe de terminus van de lijn, waardoor reizigers met bestemming ziekenhuis langer op de bus zaten.

De lus bus 53 wordt nu aangepast. De bus zal vanaf halte Bonaventure rechtstreeks koers zetten naar het UZ. Na de passage aan het ziekenhuis zal dan de rest van de lijn bediend worden. De terminus komt aan Dielegem, waar een nieuwe eindhalte wordt opgetrokken.

De betere busverbinding was al verschillende keren aangekondigd, maar werd ook al enkele keren uitgesteld. De MIVB moest wachten op de levering van nieuwe bussen.

Fijn dat je wil reageren. Wie reageert, gaat akkoord met onze huisregels. Hoe reageren via Disqus? Een woordje uitleg.

Lees meer over: Jette , Samenleving