Stromae heeft enkele beelden voor zijn nieuwe clip geschoten in café La Famille in Elsene. Het café in de Baljuwstraat postte zelf beelden van de draaidag op Instagram. Ook Anderlecht-legende Paul Van Himst is te zien in de videoclip van het supporterslied van RSCA waar Stromae een remix van uitbracht.
©
Instagram La Famille Brussels
Stromae schiet beelden voor nieuwe videoclip in café in Elsene
Lees ook: Zwangere Guy, Lost Frequencies, Stromae: dit zijn de Brusselaars die kans maken op een MIA
“Trots dat we deze opnames in onze bar mochten ontvangen, voor een project dat cultuur, voetbal en Belgische identiteit samenbrengt”, staat er te lezen op de Instagram-pagina van La Famille.
Eerder deze maand verscheen er al een nieuw nummer van Stromae, in samenwerking met de Nigeriaanse ster Burna Boy. Stromae werkte mee aan het nummer “Pardon”, dat op het nieuwste album "No Sign of Weakness" van Burna Boy te horen is. Eind vorig jaar kwam het nummer "Ma meilleure ennemie" uit, een duet met de Franse zangeres Pomme.
Lees meer over: Elsene , Muziek , Stromae , La Famille , videoclip , Paul Van Himst