Menu

Iets gezien in de stad? Meld het aan onze redactie

Site by wieni
1797 BEELD Union

| Union-Antwerp: aftrap om 16 uur.

De wedstrijd van de laatste speeldag in de Champions Play-offs tussen Union Sint-Gillis en Antwerp zal zondag om 16u00 in plaats van om 18.30 uur afgetrapt worden. Dat deelde de Pro League maandag mee.

In principe moesten de wedstrijden van de laatste speeldag gelijktijdig afgewerkt worden, maar omdat alle posities al vast liggen, is dat niet meer nodig. "In overleg met de lokale overheden en de rechtenhouder is beslist om de aftrap te vervroegen", zegt kalendermanager bij de Pro League Nils Van Brantegem.

De Pro League bevestigde ook dat de barragewedstrijd tussen de nummer vier van de Champions' Play-offs (Antwerp) en de winnaar van de Europe Play-offs (AA Gent), aanvankelijk gepland op zondag 29 mei om 18.30 uur, niet gespeeld zal worden. AA Gent is als bekerwinnaar namelijk al zeker van de voorrondes van de Europa League.

Fijn dat je wil reageren. Wie reageert, gaat akkoord met onze huisregels. Hoe reageren via Disqus? Een woordje uitleg.

Lees meer over: Sint-Gillis , Vorst , Sport , Union Sint-Gillis , aftrapuren Jupiler Pro League