— Brussel kiest in jouw gemeente

Vorst

voorkeurstemmen

Een overzicht van de voorkeurstemmen van alle kandidaten, Franstalig of Nederlandstalig, die zijn opgekomen bij de gemeenteraadsverkiezingen van 14 oktober. Gemeente: VORST

Klik op de partij om de kandidaten en hun aantal voorkeurstemmen te zien. 

1. CDH

  1. HACKEN Laurent -- 520 -- verkozen
  2. CAUUET Sophie-Charlotte -- 188
  3. AHROUCH Samir -- 279 -- verkozen
  4. EL BACHIRI Kenza -- 142
  5. PEYCKER Stéphane -- 112
  6. TALLARITA Gloriana -- 103
  7. BOODTS Emmanuel -- 183
  8. GHANMI Naïma -- 136
  9. JALIL Zohir -- 142
  10. DEPPE Françoise -- 108
  11. ELONGO-LOFEMBA Frédéric-Joël -- 152
  12. VANWALLEGHEM Maud -- 114
  13. GRÉGOIRE Julien -- 109
  14. DHOOGHE Marie -- 79
  15. SAÂDOUNI Farid -- 130
  16. DEGBIA YAPENZIKOULA Yolène -- 90
  17. EPOTE LIKOKO Serge -- 86
  18. OUADRASSI Naoualle -- 111
  19. BOUDLAL Mohamed -- 86
  20. RIFAÏ Anissa -- 95
  21. ROGGEMANS Frédéric -- 79
  22. BLOEMAERT Carine -- 60
  23. ABDELLAOUI Mustapha -- 79
  24. DE GOUVEIA BOTELHO COELHO Julia -- 55
  25. VITALI Rocco -- 45
  26. ROUSSEAU Micheline -- 74
  27. BEULLENS Cédric -- 113
  28. LOSSEAU Laurie -- 82
  29. BOUTIN Benjamin -- 52
  30. INIBOCK Charlotte -- 74
  31. KENZI Rabah -- 59
  32. GOBRON Jeannine -- 76
  33. GREGOIRE Jean -- 81
  34. TAILLIEU Gisèle -- 55
  35. VAN MEERBEEK Jean -- 80
  36. LEBRUN Mélanie -- 88
  37. LEBRUN Jean-Marie -- 130

2. Ecolo-Groen

  1. ROBERTI Stéphane -- 1431 -- verkozen
  2. EL HAMIDINE Mariam -- 1060 -- verkozen
  3. MUGABO Alain -- 629 -- verkozen
  4. PLOVIE Magali -- 730 -- verkozen
  5. VANSLAMBROUCK Kris -- 452
  6. ANGELI Alitia -- 606 -- verkozen
  7. LONFILS Nicolas -- 317
  8. RAKOVSKY Anne -- 595 -- verkozen
  9. LECLERCQ David -- 336
  10. DE LAVELEYE Séverine -- 703 -- verkozen
  11. BERTHOLOMÉ Guy -- 222
  12. VAN DEN BOSCH Esmeralda -- 516 -- verkozen
  13. TIHON Matthieu -- 300
  14. BEAUTHIER Catherine -- 579 -- verkozen
  15. BENSALEM Karim -- 290
  16. BOURGUET Michèle -- 292
  17. VERBRUGGEN Florent -- 232
  18. BOUAID Samira -- 363
  19. LUCY Thierry -- 221
  20. DE RIDDER Maud -- 502 -- verkozen
  21. RASQUIN David -- 235
  22. STATKOVA Ana -- 320
  23. FÉAUX Alain -- 195
  24. DAL Ida -- 297
  25. BAKKALI Rachid -- 295
  26. AGBABA Deniz -- 337
  27. CHARLIER Jehan -- 229
  28. BEKAERT Rose -- 310
  29. DEBRUN Gilles -- 255
  30. JANSSEN Danielle -- 294
  31. PIERET Julien -- 218
  32. KATHELYN Dina -- 290
  33. BOERMANS Théodore -- 216
  34. MAKENGO Pia -- 369
  35. NLANDU Pierrot -- 219
  36. COURTOIS Marianne -- 422
  37. HUYTEBROECK Evelyne -- 524 -- verkozen

4. DéFI

  1. LOEWENSTEIN Marc -- 828 -- verkozen
  2. GOLDBERG Dominique -- 327 -- verkozen
  3. VAN VLASSELAER Michael -- 185
  4. PETITJEAN Elodie -- 185
  5. BEN ALI Mohad -- 251 -- verkozen
  6. GILLARD Dominique -- 197
  7. VANDEPLAS Gaëtan -- 113
  8. PASI Zaïna -- 99
  9. HINKEL Charles -- 186
  10. SAVOVA-PEYREBRUNE Margarita -- 93
  11. ANDRÉ Franz -- 122
  12. POULAERT Marie -- 147
  13. BOUTUIL Bilal -- 143
  14. VANHERBERGHEN Nathalie -- 108
  15. NARDONE Maxime -- 128
  16. GAMAIN Nathalie -- 132
  17. SCHULTE Mathieu -- 63
  18. GHNASSIA Galith -- 102
  19. JANS Xavier -- 220 -- verkozen
  20. ROELANTS DU VIVIER Valentine -- 170
  21. PÂQUES Vincent -- 81
  22. VANDEN EYNDE Eléonore -- 100
  23. SZCZODROWSKI Jan -- 123
  24. PILLART Eliane -- 92
  25. BOISSELEAU François -- 48
  26. TOURNEUR Catherine -- 84
  27. FRANSKIN Gauthier -- 46
  28. PECERE Rosanna -- 82
  29. HOORENS Henri -- 72
  30. D'HOINE Hedwige -- 74
  31. ZIMMERMANN Henri -- 90
  32. LIMA DESGUALDO Mirian -- 64
  33. GAFFA Malec -- 56
  34. MAISON-VAZIRI Parvine -- 74
  35. GERGELY Thomas -- 138
  36. PÂQUES Nadine -- 144
  37. MASSART Pol -- 132

5. Liste du Bourgmestre

  1. GHYSSELS Marc-Jean -- 2344 -- verkozen
  2. EL YOUSFI Nadia -- 562 -- verkozen
  3. SPAPENS Charles -- 859 -- verkozen
  4. PÈRE Françoise -- 493 -- verkozen
  5. OUARTASSI Ahmed -- 1013 -- verkozen
  6. DUPONT Caroline -- 391
  7. STOKKINK Denis -- 408 -- verkozen
  8. ABBACH Fatima -- 436 -- verkozen
  9. TAHRI Said -- 662 -- verkozen
  10. DAVID Nathalie -- 257
  11. BARGHOUTI Rachid -- 319
  12. IANNAZZONE Sabrina -- 206
  13. GILLARD Henri -- 256
  14. AHRAS Karima -- 316
  15. SLACHMUYLDER Paul -- 101
  16. ZANINKA Espérance -- 162
  17. DE JONGE Alain -- 169
  18. BUYSE Jutta -- 161
  19. TEIRLINCK Pierre -- 313
  20. DRAPS Martine -- 207
  21. KOLA Florin -- 254
  22. FILÉE Béatrice -- 162
  23. BODSON Xavier -- 196
  24. EL OMARI Fatima -- 610 -- verkozen
  25. BOULAHMOUM Brahim -- 401 -- verkozen
  26. VAN NEYVERSEEL Céline -- 175
  27. TSATSAKIS Jean -- 136
  28. STITOU Jaade -- 154
  29. DEROOVER Samuel -- 126
  30. KRYNSKA Malgorzata -- 111
  31. ZROURI Abdelkader -- 204
  32. HENROTTE Muriel -- 131
  33. RODRIGUES MEIRELES Manuel -- 90
  34. LAURENT Véronique -- 152
  35. VANVLAENDEREN Daniel -- 149
  36. MPASINAS Valérie -- 174
  37. RÉSIMONT Francis -- 307

9. PTB*PVDA

  1. KOPLOWICZ Stéphanie -- 851 -- verkozen
  2. DE BEER Simon -- 303 -- verkozen
  3. PÉREZ BUITRAGO Andrea -- 249
  4. DAGRIN Francis -- 167
  5. OBOLENSKY Claire -- 213
  6. BOUKILI Nabil -- 442 -- verkozen
  7. IOANNIDIS Fotoula -- 187
  8. WAUTIER Frédéric -- 164
  9. TOUNLI Noor -- 264
  10. GHYS Simon-Marin -- 133
  11. PEETERS Elisabeth -- 174
  12. CARLIER Gaëtan -- 138
  13. FRIPPIAT Pascale -- 148
  14. AL MASUDE Mustapha -- 291 -- verkozen
  15. CALDEIRA SAMINA COELHO Sophie -- 176
  16. GALERE Stéphane -- 132
  17. CREMA Sophie -- 148
  18. VAN MERRIS Daniel -- 137
  19. WYNEN Elise -- 210
  20. PEPIN Stéphane -- 159

12. MR

  1. PIERRE-DE PERMENTIER Cédric -- 1317 -- verkozen
  2. MADUDA Isabelle -- 295 -- verkozen
  3. ROLAND Yves -- 256
  4. LANGBORD Monique -- 220
  5. BORCY Christophe -- 344 -- verkozen
  6. DEFAYS Christiane -- 262
  7. LAKHLOUFI Youssef -- 136
  8. MICHAUX Valérie -- 333 -- verkozen
  9. RONGÉ Camille -- 182
  10. CASTELAIN Delphine -- 149
  11. BILLIET Alexander -- 306 -- verkozen
  12. ACHENBERG Sandra -- 174
  13. BENTAHA Mostafa -- 158
  14. COLLAERTS Maureen -- 129
  15. LIBERMAN David -- 264 -- verkozen
  16. PAUWELS Valérie -- 155
  17. DROSSART Denis -- 88
  18. VLODAVER Iris -- 149
  19. AMICO Michele -- 113
  20. IANIRI Pina -- 146
  21. MOKHTARI Hassane -- 95
  22. GALOTCHKINA Maria -- 54
  23. BENOUARA Michel -- 111
  24. SERAFINO Rossella -- 110
  25. VAN HUYCK Raphaël -- 164
  26. IONESCU Carmen-Maria -- 86
  27. GODEFROY Jean-François -- 87
  28. LEONARDO Gina -- 64
  29. JOURDAIN Juan -- 144
  30. BOURAS Fatima -- 98
  31. BEZZA Abdelhafid -- 93
  32. HENRIET-JORIS Martine -- 149
  33. NOËL Jean-Philippe -- 72
  34. COUQUELET Carine -- 101
  35. DOUXCHAMPS Alain -- 95
  36. JANSSEN Valentine -- 113
  37. SEEGER Godefroy -- 204

13. Forest En Mieux

  1. MICHEZ Sophie -- 273
  2. PAUWELS Alain -- 68
  3. MAES Catherine -- 61
  4. GIGLIA Giovanni -- 56
  5. SHEN Lin -- 52
  6. VANDOORNE Pascal -- 48
  7. BAUDLEZ Louise-Marie -- 53
  8. COJOCAR Igor -- 19
  9. COJOCAR Alexandra -- 29
  10. SENHAJI Younes -- 70
  11. VANHORENBEECK Annie -- 42
  12. VANDERVAEREN Géry -- 23
  13. ESTEVEZ GUERRERO Rosalba -- 31
  14. APOSTOLIDIS Panayotis -- 24
  15. ZHOU Xiujiao -- 19
  16. DUBOIS Philippe -- 70
  17. VANDOOREN Fabienne -- 27
  18. VANHEMELRYCK Thierry -- 22
  19. BUGGENHOUT Viviane -- 49
  20. ASSA Yassine -- 105

14. Chrétien

  1. CECERE Brandi -- 57
  2. NDOJA Kristina -- 51
  3. CECERE Alessia -- 39