— Brussel kiest in jouw gemeente

Sint-Agatha-Berchem

voorkeurstemmen

Een overzicht van de voorkeurstemmen van alle kandidaten, Franstalig of Nederlandstalig, die zijn opgekomen bij de gemeenteraadsverkiezingen van 14 oktober. Gemeente: SINT-AGATHA-BRECHEM.

Klik op de partij om de kandidaten en hun aantal voorkeurstemmen te zien.

2. Ecolo-Groen

  1. VAN DEN BROUCKE Katia -- 430 -- verkozen
  2. WAUTHIER Thibault -- 259 -- verkozen
  3. HENDRICX Christel -- 196 -- verkozen
  4. BAILICHE Houari -- 134
  5. VAN HOEF Mélanie -- 131
  6. VANHOEKE Benjamin -- 106
  7. VAN CRAENENBROEK Elise -- 114
  8. WAUTERS Alain -- 83
  9. DE CLIMMER Valérie -- 111
  10. CARBONEZ Philippe -- 116
  11. MOORS Kim -- 96
  12. PONCIN Léon -- 95
  13. FEUILLET Anne -- 112
  14. WATELET Raphaël -- 111
  15. MKICHRI Keltoum -- 121
  16. DE MEYERE Gaël -- 77
  17. DUFOUR Véronique -- 128
  18. JABENEAU Patrice -- 83
  19. DELLOYE Claude -- 79
  20. VERMEIR Walter -- 54
  21. DRABS Laurence -- 131
  22. CONSTANT François -- 76
  23. TAHON Myriam -- 129
  24. PLAS Etienne -- 66
  25. BROSS Annette -- 77
  26. BAERT Bart -- 88
  27. WALRAVENS Julie -- 233 -- verkozen

3. Vlaams Belang

  1. DE BRABANDERE Bob -- 110
  2. WYNS Linda -- 47
  3. VAN PESTEL Madeleine -- 33

4. DéFI

  1. DE LEENER Laure -- 332 -- verkozen
  2. LURQUIN Vincent -- 278 -- verkozen
  3. ZEKHNINI Houda -- 76
  4. OUESLATI Mohamed -- 65
  5. KORY KIHETA Marie-Thérèse -- 71
  6. MELCHIOR Jean -- 34
  7. ANDRIES Jeannine -- 58
  8. MAGREZ Hassane -- 78
  9. RICHARD-WAROUX Gisèle -- 34
  10. VANDERSCHUEREN Xavier -- 34
  11. SANGALI Guilaine -- 27
  12. DE MEYER Jean-Claude -- 40
  13. RAMON Chantal -- 44
  14. DONNEZ Xavier -- 35
  15. MORISSET Nadine -- 45
  16. DILLENS André -- 24
  17. VLEMINCKX Sabrina -- 55
  18. RITS Jean-Marie -- 32
  19. MALONIE Colette -- 66
  20. STIENLET Roland -- 24
  21. STEENACKER Christina -- 38
  22. LURQUIN Baptiste -- 100
  23. ROBERT Stéphanie -- 57
  24. ELSON Larry -- 28
  25. PUTSEYS Chantal -- 35
  26. LEVY Michel -- 62
  27. DUPONT Monique -- 118

5. PS-SP.A+

  1. POLET Yonnec -- 532 -- verkozen
  2. DJERROUD Sabrina -- 329 -- verkozen
  3. VREVEN Dries -- 176
  4. BALA Megi -- 133
  5. DE PRINS Olivier -- 96
  6. MAKUIKA Astrid -- 121
  7. ISSENGHE Patrick -- 262 -- verkozen
  8. METIOUI-AMANZOU Fatiha -- 234
  9. HUYGENS Thomas -- 79
  10. ATES Aysel -- 148
  11. CAMBON DIAZ Roberto -- 159
  12. COOMANS Lorita -- 93
  13. LANDU Jordi -- 173
  14. REZKI Fatiha -- 274 -- verkozen
  15. BEL-HOUSSEÏNE Ali -- 370 -- verkozen
  16. ROBERT Rose -- 95
  17. PATTE Christian -- 61
  18. MARTIROSIAN Sjagane -- 68
  19. VAN VLAENDEREN André -- 69
  20. DAMZI Marsela -- 163
  21. TORO VALDEBENITO Arturo -- 54
  22. MARTINAS-CHIRACU Sanda -- 72
  23. SCIACCHITANO Franco -- 50
  24. MICHIELS Marina -- 80
  25. VANDERBEKE Paul -- 53
  26. DI GIAMBATTISTA Stephanie -- 95
  27. MOORS Dirk -- 94

8. N-VA

  1. VILLA Thomas -- 276 -- verkozen
  2. HEIJVAERT Regine -- 178
  3. LANDELOOS Pascal -- 109
  4. DE VILLERS Joëlle -- 109
  5. QUISTHOUDT Pieter -- 61
  6. SORGELOOS Marleen -- 88
  7. CLAUWAERT Jean-Pierre -- 76
  8. CARLIER Chantal -- 94
  9. FREMINEUR Albert -- 66
  10. VAN HAMME Martina -- 72
  11. MOENS François -- 61
  12. VANHOUDT-VONCKX Marcella -- 92
  13. VANDER VEKEN Jean -- 172

12. Open MR

  1. VANDER MYNSBRUGGE Michaël -- 759 -- verkozen
  2. VAN GYSEGHEM Maude -- 441 -- verkozen
  3. TEMPELHOF Pierre -- 447 -- verkozen
  4. DUBOCCAGE Chantal -- 206
  5. RIGA Vincent -- 982 -- verkozen
  6. PIRARD Samantha -- 174
  7. ROBE François -- 176
  8. ULMEANU Clementina -- 196
  9. PANTIDIS Nicolas -- 213 -- verkozen
  10. DEMBO AYAKI Micheline -- 93
  11. SAUVAGE Patrick -- 151
  12. MAYOR Nathalie -- 207
  13. DE WEVER Marc -- 154
  14. NELIS-BYLOO Marianne -- 129
  15. LIMBORG Henri -- 164
  16. RUYMEN Monique -- 150
  17. VAN HECKE Geoffrey -- 283 -- verkozen
  18. DOOMS Marceline -- 143
  19. CONTE Joel -- 104
  20. BERCHEM ANNA Barbara -- 113
  21. FALLETTA Eduardo -- 139
  22. DECUYPER Christine -- 147
  23. LEYBAERT Pierre -- 85
  24. LUIJBEN Charlotte -- 120
  25. SMETS Frédéric -- 139
  26. SMETS Lauren -- 140
  27. LANDELOOS Rudi -- 240 -- verkozen

13. LBR

  1. RIGUELLE Joël -- 1380 -- verkozen
  2. KAZADI Gladys -- 359 -- verkozen
  3. LAMOULINE Christian -- 287 -- verkozen
  4. VANDEN BREMT Agnès -- 268 -- verkozen
  5. HERMANS Marc -- 253
  6. KUNSCH Marie -- 225
  7. CHIBANI Said -- 632 -- verkozen
  8. CLAES Léna -- 186
  9. HARANGOZO Lorenzo -- 160
  10. BOUGMAR Laila -- 303 -- verkozen
  11. JOUGLAF Abdallah -- 259
  12. VAN EYCKEN Françoise -- 131
  13. HARRAR Reda -- 230
  14. CACKEBEKE Carine -- 164
  15. CULOT Jean-François -- 274 -- verkozen
  16. DE BLOCK Fanny -- 218
  17. MAQUESTIAU Philippe -- 111
  18. SPATARU Maria -- 139
  19. BERCKMANS Alain -- 101
  20. JONET Martine -- 111
  21. DE DRÉE Martin -- 164
  22. BURY Marie-Anne -- 101
  23. PENING JEAN Luc -- 131
  24. UWONKUNDA Antoinette -- 172
  25. GHILBERT Marc -- 135
  26. NOLLET Viviane -- 176
  27. VANDE WEYER Marc -- 414 -- verkozen