— Brussel kiest in jouw gemeente

Sint-Gillis

voorkeurstemmen

Een overzicht van de voorkeurstemmen van alle kandidaten, Franstalig of Nederlandstalig, die zijn opgekomen bij de gemeenteraadsverkiezingen van 14 oktober. Gemeente: SINT-GILLIS.

Klik op de partij om de kandidaten en hun aantal voorkeurstemmen te zien. 

1. CDH + CD&V

  1. HENDERICK Vincent -- 168
  2. DURET Fanny -- 55
  3. JAOUI Mourad -- 85
  4. VAN DAELE Isabel -- 44
  5. MABENGA Jean-Pierre -- 70
  6. ROBA Emilie -- 48
  7. TRICOT François -- 33
  8. MBOMBO MISHIKO Tyty -- 40
  9. DJEDIDENE Abdelmajid -- 92
  10. ILENDO Ida -- 16
  11. AMRANI Hicham -- 59
  12. ANIFRANI Kossiwa -- 23
  13. JUDICE PINHEIRO Jacinto -- 17
  14. HENDERICK Judith -- 24
  15. OTTO Victor -- 24
  16. MUKARUGWIZA Janvière -- 34
  17. DE WITTE Jean-Marc -- 30
  18. BOUCHEZ Mwayuma -- 20
  19. MERAKEB MOHAMED Omar -- 47
  20. MAKOMBE Véronique -- 31
  21. NKUSI JEAN Marie -- 20
  22. TUNON FERNANDEZ Palmira -- 16
  23. FORNAROLI Pierre -- 17
  24. LEFÈVRE Solange -- 29
  25. NIYITEGEKA Selemani -- 18
  26. EL HAFFAD Anissa -- 41
  27. GARCIA LOPEZ JOSE Roberto -- 19
  28. SIMOU Souhaila -- 27
  29. MUNYANGABE Pascal -- 19
  30. XHELILI Hermonela -- 42
  31. BEN ALI Ahmed -- 34
  32. VANDOOREN Joëlle -- 29
  33. DIRIX Pierre-Olivier -- 20
  34. ASANGA Véronique -- 16
  35. KAPELI Masulisi -- 15

2. Ecolo-Groen

  1. MORENVILLE Catherine -- 1404 -- verkozen
  2. EL GHABRI Mohssin -- 506 -- verkozen
  3. RYVERS Suzanne -- 710 -- verkozen
  4. IAMMARINO Francesco -- 316
  5. VERMEIREN Agnès -- 460 -- verkozen
  6. RAYMENANTS Jos -- 387 -- verkozen
  7. BAILLY Elsa -- 527 -- verkozen
  8. MPORANA Fabrice -- 252
  9. PINZAUTI BABRZYNSKI Isabelle -- 326
  10. SCHEID Laurent -- 298
  11. GERBAUD Julie -- 426 -- verkozen
  12. D'HOLLANDER Stijn -- 255
  13. LÉONARD Marielle -- 274
  14. PEUCH Jonathan -- 170
  15. ANGILLIS Johanna -- 295
  16. BENI Jos -- 220
  17. HAVEN Linde -- 331 -- verkozen
  18. GIERSE Gaspard -- 213
  19. LAHAYE Marie-Hélène -- 338 -- verkozen
  20. LELOUP Bernard -- 157
  21. WAIGNEIN Christine -- 344 -- verkozen
  22. STEURS Jan -- 179
  23. ROELANTS DE STAPPERS Sarah -- 327
  24. DEVIENNE Rémi -- 110
  25. WANNEAU Krystel -- 250
  26. HOBEIKA Marwan -- 235
  27. LESTER Rosalind -- 265
  28. DUMORTIER Karim -- 149
  29. BOON Dominique -- 215
  30. LESUEUR-BONTE Franck -- 138
  31. GAILLY Véronique -- 310
  32. POCHET JEAN Michel -- 116
  33. CZARNOCKI Olenka -- 340 -- verkozen
  34. COUMANS P J -- 113
  35. GERARD Philippe -- 232

4. DéFI

  1. DE HEMRICOURT DE GRUNNE Emmanuel -- 171
  2. SPOIDEN Anne -- 68
  3. LOX Serge -- 30
  4. HAMMACHE Sonia -- 49
  5. RIFFLET Eric -- 43
  6. DEVECI Ilknur -- 14
  7. HYVERNAT Paul -- 18
  8. DELCOURTE Colette -- 41
  9. HOFFMANN Michel -- 16
  10. PIERQUIN-RIFFLET Lara -- 32
  11. ABERGEL Pierre -- 16
  12. MICHEL Stéphanie -- 34
  13. CAPPOEN Alain -- 14
  14. DAMSEAUX Jennifer -- 29
  15. MERTENS Laurent -- 22
  16. WAROQUET Justine -- 27
  17. PIERQUIN-RIFFLET Florian -- 19
  18. MARICQ Julie -- 35
  19. MOSBAH Karimeddine -- 25
  20. GOUX Isabelle -- 30
  21. RAAD Ali -- 50
  22. BUI THI Thanh -- 20
  23. SEVERINO Dominico -- 26
  24. NGALULA BUANA Mireille -- 27
  25. BILLIET Denis -- 18
  26. LIÉVIN Sophie -- 32
  27. MOSBAH El-Ajmi -- 13
  28. HUBIN Marie -- 25
  29. MOSBAH Hamiddoulah -- 13
  30. BEN JEDIRA Myriam -- 37

5. Liste du Bourgmestre

  1. PICQUÉ Charles -- 3793 -- verkozen
  2. MARCUS Cathy -- 1211 -- verkozen
  3. SPINETTE Jean -- 1104 -- verkozen
  4. NEKHOUL Yasmina -- 838 -- verkozen
  5. LUYCKX Carlo -- 943 -- verkozen
  6. AMRANI Myriem -- 503 -- verkozen
  7. VAN CAMPENHOUT Thierry -- 534 -- verkozen
  8. FRANÇOIS Catherine -- 403 -- verkozen
  9. STEVENS Willem -- 377 -- verkozen
  10. RADELICKI Lesia -- 252
  11. AHRUIL Said -- 476 -- verkozen
  12. VIDEGAIN SANTIAGO Victoria -- 249
  13. DE MATTEIS Pietro -- 310 -- verkozen
  14. LULÉ Marie-Laure -- 172
  15. STALAS Jean -- 240
  16. COSTA Estela -- 296 -- verkozen
  17. ASSILA Hassan -- 407 -- verkozen
  18. RUPPERT CORNELIA Inga -- 132
  19. KABASELE Grégoire -- 280
  20. DUCULESCU Xenia -- 228
  21. MANSOURI Khalid -- 408 -- verkozen
  22. GRACEFFA Carine -- 235
  23. GUEU Bernard -- 291 -- verkozen
  24. BERTHELON Sophie -- 173
  25. GARCIA POSTIGO Yanni -- 153
  26. GUNDOGAN Yildiz -- 172
  27. PLASMAN Olivier -- 138
  28. BENALLAL Samira -- 362 -- verkozen
  29. REYES MORAGA Jorge -- 118
  30. ENGELS Yvette -- 226
  31. WAHNON DE OLIVEIRA Manuel -- 172
  32. PANTSIOU Eleni -- 140
  33. EL OUARIACHI Mohamed -- 310 -- verkozen
  34. ROUSSEAU Nanou -- 134
  35. LIBOUTON Michel -- 291

9. PTB*PVDA

  1. FRAITURE Loïc -- 744 -- verkozen
  2. SACCO Elisa -- 361 -- verkozen
  3. TALBI Khalid -- 614 -- verkozen
  4. BAUDOIN Jeanne-Marie -- 170
  5. FEYAERTS Gille -- 156
  6. CHIN Laurence -- 216
  7. HATZIGEORGIOU Stavros -- 135
  8. VERLINDEN Alice -- 183
  9. CHAPUT Julien -- 175
  10. DE SMEDT Françoise -- 207
  11. MUGEMANGANGO Gérard -- 143
  12. BARRÈRE Emmylou -- 117
  13. ZAÏLACHI Rani -- 204
  14. YABROUDI Magida -- 205
  15. BELKHATIR Farid -- 247 -- verkozen
  16. DEVROE Katia -- 153
  17. JADIN Philippe -- 133
  18. ZAHAR Sam -- 164
  19. PESTIEAU Benjamin -- 148
  20. BRAECKMAN Maria -- 155
  21. JAVAHERBIN Rasoul -- 116
  22. GOLDMANN Leïla -- 189
  23. MONDELAERS Toon -- 105
  24. LE PAIGE Lou -- 136
  25. RIBAUDO Julien -- 110
  26. PIRET Sheena -- 139
  27. PESTIEAU David -- 149

12. MR

  1. DEBOUVERIE Patrick -- 547 -- verkozen
  2. DE VIGNERAL Victoria -- 297 -- verkozen
  3. NAETHER Marc -- 107
  4. MAGLIS Angelina -- 102
  5. DEBAILLEUL Benjamin -- 95
  6. RODRIGUEZ Celi -- 152 -- verkozen
  7. AHARCHI Hesdin -- 58
  8. VERROKEN Melanie -- 131
  9. TOOLSEE Feroz -- 41
  10. ZEDZIAN Danuta -- 73
  11. JUDONG Philippe -- 43
  12. HAMIET-ART Anne -- 78
  13. BROWN Luke -- 54
  14. WELLENS Véronique -- 72
  15. SAM Allan -- 49
  16. DONNEAUX Marie-Noëlle -- 69
  17. ZOKOU Maurice -- 42
  18. TRUYOLS ANDREASSON Berta -- 42
  19. DEVOS Pieter-Jan -- 104
  20. DA SILVA VINHA Barbara -- 71
  21. GOETYNCK Michaël -- 64
  22. VAN VLIET Anouk -- 45
  23. RAMAZANI Ramsès -- 20
  24. GOIS Véronique -- 75
  25. SNANI Khalid -- 30
  26. CONTI Paola -- 47
  27. STANUC Cristian -- 63
  28. ESSABBAI Chahrazad -- 40
  29. RASQUINET Nathan -- 47
  30. ISABEAUX Pauline -- 64
  31. COUNE Eric -- 71
  32. VLASSOPOULOS Hélène -- 58
  33. VANDERMERGEL Michel -- 108
  34. OBERLÄNDER Penelope -- 49
  35. UYLENBROECK Thierry -- 124

13. B.U.B

  1. BAUDEWYNS Giuseppe -- 25
  2. PRESTI Rosa -- 11
  3. PATRON Stefan -- 11
  4. LEMA PINEDA MARIA DEL Carmen -- 9
  5. DERARD Bryan -- 6
  6. EL AMRANI Iman -- 20
  7. EL AYADI Mohamed -- 31

14. Gauches Communes

  1. DESCHOEMACKER Anja -- 153
  2. MENOUX Nicolas -- 68
  3. FERNANDEZ GUTIERREZ Fresia -- 64
  4. FONSECA VIDAL Mario -- 49
  5. CABAL CABEZA Marisa -- 67
  6. BRIKCI-NIGASSA Karim -- 81
  7. CATINUS Esmeralda -- 58
  8. ZIELINSKI Ludwig -- 39
  9. VERNEST Eveline -- 54
  10. KALERGIADIS Evangelos -- 39
  11. MALARME Boris -- 40

15. QQVF

  1. WILLEMS Paul -- 32
  2. POLLET Laurence -- 14
  3. DE KERCKHOVE Arnould -- 15