Een overzicht van de voorkeurstemmen van alle kandidaten, Franstalig of Nederlandstalig, die zijn opgekomen bij de gemeenteraadsverkiezingen van 14 oktober. Gemeente: SINT-LAMBRECHTS-WOLUWE.

Klik op de partij om de kandidaten en hun aantal voorkeurstemmen te zien.

1. WolHu

  1. THAYER Jean-François -- 752 -- verkozen
  2. HANQUET Margaux -- 329 -- verkozen
  3. ROMBOUTS Matthias -- 221
  4. BOURLARD-GOSSELIN Muriel -- 119
  5. DE BECKER Emmanuel -- 205
  6. NINOVE Axelle -- 95
  7. MEAUX Senforien -- 120
  8. DE JAMBLINNE-DE CALLATAÿ Christine -- 109
  9. VAN DEN BROECK Martial -- 230
  10. WODON Marie-Pierre -- 160
  11. RETTMANN Nicolas -- 87
  12. ALLARD Hélène -- 108
  13. KESTEMAN Benoit -- 84
  14. LEFEVER Laetitia -- 54
  15. LAMHASNI Mohamed -- 63
  16. WIGY-PROBST Francine -- 58
  17. VAN DE CASTEELE Yves -- 147
  18. DI VINCENZO Giuseppa -- 37
  19. LEMAIRE Michel -- 219
  20. VANHOOREBEECK Fabienne -- 57
  21. LEBEGGE Jacques -- 60
  22. SPILMAN Nadine -- 53
  23. FERRIÈRE Jean-Philippe -- 87
  24. GIRUMUGISHA YVANNIE Amniella -- 79
  25. BYNENS Jan -- 47
  26. HENDRICKX Christiane -- 61
  27. SABOT Christian -- 66
  28. LAZARIDOU Evangelia -- 67
  29. DEQUINZE Xavier -- 59
  30. ATQUET-ORBAN Brigitte -- 51
  31. DE CLERCQ Yvan -- 52
  32. DE PAUW Nicole -- 53
  33. DE LOVINFOSSE Edouard -- 46
  34. ZOAO Ursula -- 72
  35. BONAERT Raphaël -- 108
  36. BOSLY-VANHALEWYN Ghislaine -- 98
  37. EVERAERTS André -- 146

2. Ecolo-Groen

  1. VANDEMEULEBROUCKE Philippe -- 535 -- verkozen
  2. BORDES CASTELLS Nuria -- 397 -- verkozen
  3. VAN DER AUWERA Jean-Claude -- 282
  4. GOOSSENS Ingrid -- 387 -- verkozen
  5. DE SURGÈRES Samuel -- 268
  6. VERSTEGEN Christine -- 415 -- verkozen
  7. ADNET Jacques -- 210
  8. ERALY Hélène -- 324 -- verkozen
  9. DIEU Thierry -- 164
  10. RATEAU Fanny -- 272
  11. CONDÉ Fa -- 150
  12. ARNOULD Martine -- 209
  13. MICHEL Patrick -- 109
  14. BOONEN Elsa -- 267
  15. VANDENHOVE D'ERTSENRYCK Albert -- 90
  16. SAASTAMOINEN Salla -- 191
  17. SMETS Pierre -- 103
  18. WILLIAMS Caroline -- 220
  19. FINCOEUR Bernard -- 107
  20. ADNET-BRANDERS Martine -- 219
  21. DOMINICY François -- 82
  22. GORIELY Sélène -- 197
  23. RENTEUX Jean-Louis -- 87
  24. COGGHE Delphine -- 209
  25. DE GRAAF Derk -- 144
  26. ROSIERS Veronika -- 205
  27. HAUZEUR Jean-Philippe -- 90
  28. ZAMORA Samantha -- 305 -- verkozen
  29. ANGENOT François -- 144
  30. VAES MARIE Noële -- 179
  31. DOORNAERT Thierry -- 83
  32. CRUELLAS BORDES Judit -- 196
  33. JOUNIAUX Denis -- 101
  34. PAPEIANS Brigitte -- 213
  35. IDE Bernard -- 165
  36. DRANSART Chantal -- 223
  37. LHOIR Frédéric -- 276

3. Liste du Bourgmestre

  1. MAINGAIN Olivier -- 8512 -- verkozen
  2. NAHUM Michèle -- 987 -- verkozen
  3. BOTT Eric -- 2536 -- verkozen
  4. DESTRÉE-LAURENT Jacqueline -- 1262 -- verkozen
  5. MATGEN Gregory -- 1127 -- verkozen
  6. HENRY Fabienne -- 726 -- verkozen
  7. JAQUEMYNS Philippe -- 615 -- verkozen
  8. DE VALKENEER Delphine -- 1085 -- verkozen
  9. LORIAUX Michaël -- 503 -- verkozen
  10. VAN GOIDSENHOVEN-BOLLE Julie -- 532 -- verkozen
  11. MELIN Jacques -- 506 -- verkozen
  12. MELARD Aurélie -- 653 -- verkozen
  13. LIÉNART Xavier -- 732 -- verkozen
  14. DRION DU CHAPOIS Anne -- 372
  15. DEVILLE Quentin -- 427 -- verkozen
  16. BEGYN Sonia -- 506 -- verkozen
  17. ERKAN Jérémie -- 307
  18. DE PATOUL Adelaïde -- 540 -- verkozen
  19. ARNOULD Alain -- 347
  20. CALMEYN Ariane -- 583 -- verkozen
  21. WANTENS Thierry -- 200
  22. RIABICHEFF Nathalie -- 318
  23. ULLENS DE SCHOOTEN Jean -- 403 -- verkozen
  24. CHANTRY Joëlle -- 352
  25. MATTHYS Francis -- 287
  26. PETI MPANGI Marie-Jeanne -- 443 -- verkozen
  27. VAN DER PLANCKE Emmanuel -- 361
  28. ANBARI Laïla -- 404 -- verkozen
  29. VRANKEN Joseph -- 285
  30. TSAKIRI Symela -- 289
  31. SIX Charles -- 744 -- verkozen
  32. PEETERS Marie -- 241
  33. VANDEVELDE Jean-Jacques -- 392
  34. CHARUE Françoise -- 527 -- verkozen
  35. DE MAERE D'AERTRYCKE Pierre-Alexandre -- 860 -- verkozen
  36. BETTE Francine -- 428 -- verkozen
  37. MOLENBERG Isabelle -- 1800 -- verkozen

5. PS-SP.A

  1. LECLERCQ Jean -- 278
  2. WAUTELET Ariane -- 168
  3. VAN VAERENBERGH Olivier -- 89
  4. HANNEPIN Isabelle -- 109
  5. KAREMERA Joseph -- 104
  6. GONÇALVES PARADELA Silvia -- 94
  7. SCHAAK Jûlian -- 44
  8. LEBLON Léna -- 69
  9. TOURE Mamadou -- 107
  10. DE MARZO Cinzia -- 67
  11. MANGWA DJEUMEI André -- 64
  12. ZLAIDI Najat -- 158
  13. DONEUX Thomas -- 52
  14. CUCU Anca-Adriana -- 73
  15. DE COSTER Jacques -- 95
  16. DERY Nicole -- 58
  17. JORDAN Daniel -- 36
  18. RAYMOND Jeaninne -- 52
  19. SHAMILIOV Ramzan -- 63
  20. LUYCKX Chantal -- 86
  21. MONTEIRO BARRETO Alexandra -- 87

12. MR+

  1. PANS Amélie -- 771 -- verkozen
  2. DETRY Steve -- 239 -- verkozen
  3. DE MEEÛS D'ARGENTEUIL Chantal -- 181
  4. STROOBANTS Serge -- 272
  5. GOBERT Isabelle -- 199
  6. NAVARRE Alexandre -- 159
  7. DE MEULENAERE Claudine -- 140
  8. ERGEÇ Rusen -- 64
  9. GEILENKIRCHEN Sylvie -- 110
  10. FALLECKER Yann -- 103
  11. VAN DEN BERG Bénédicte -- 150
  12. DECLEYRE François-Xavier -- 109
  13. VLADULESCU Luisa -- 104
  14. LAMY François -- 250
  15. GÜRSEL Céline -- 111
  16. BOUSMAR Antony -- 76
  17. CIOLAC Marcela -- 90
  18. BASTIEN Jean-Jacques -- 80
  19. DE HEINZELIN Mahaut -- 77
  20. HOCK Fabien -- 110
  21. MARINO MEGANCK Melody -- 224
  22. JEUNEJEAN Xavier -- 82
  23. VAN DEN NESTE Elisabeth -- 85
  24. TYSSIER Erick -- 76
  25. DESENFANS Morgane -- 129
  26. APARASCHIVEI Robert -- 59
  27. MAHAUX Isabelle -- 89
  28. DESWERT Kurt -- 303 -- verkozen
  29. LE GAL Aurore -- 95
  30. LALAOUI HICHAM Jaafar -- 91
  31. COUSSEMENT Christiane -- 104
  32. DE SMUL Georges -- 331 -- verkozen
  33. VANDEVELDE Fabienne -- 95
  34. SANDER Matthieu -- 88
  35. LIPPENS Lieve -- 300
  36. NIELS Nicolas -- 91
  37. CARON Danielle -- 279

13. DEMOS

  1. PONT Jean-Louis -- 99
  2. KAMALI Françoise -- 51

Iets gezien in de stad? Meld het aan onze redactie