— Brussel kiest in jouw gemeente

Ganshoren

voorkeurstemmen

Een overzicht van de voorkeurstemmen van alle kandidaten, Franstalig of Nederlandstalig, die zijn opgekomen bij de gemeenteraadsverkiezingen van 14 oktober. Gemeente: GANSHOREN.

Klik op de partij om de kandidaten en hun aantal voorkeurstemmen te zien.

1. Pro Ganshoren

  1. KOMPANY Pierre -- 1327 -- verkozen
  2. DE SAEGER Chantal -- 794 -- verkozen
  3. VAN LAETHEM Jean-Paul -- 1048 -- verkozen
  4. DEHING - VAN DEN BROECK Marina -- 397 -- verkozen
  5. DELVAUX Marc -- 428 -- verkozen
  6. DELWIT Carine -- 169
  7. PETRINI Maurizio -- 359 -- verkozen
  8. MOREAU-EYGENRAAM Veerle -- 184
  9. KRUYS René -- 108
  10. HANNAOUI Selloi -- 172
  11. HONORÉ Mallory -- 195
  12. GALETAN Diana -- 138
  13. MUNUNGA Hugo -- 194
  14. BORMANS Kristine -- 161
  15. BEGHIN Philippe -- 256 -- verkozen
  16. AHMETAJ MANSOUR Belgi -- 159
  17. BOUZERDA Kamal -- 162
  18. SELLASSI Youssra -- 213 -- verkozen
  19. PARMENTIER Benoît -- 94
  20. MORRE Anne -- 178
  21. ZIELENIEWSKI Roman -- 79
  22. MEYENGONO Natacha -- 148
  23. DECEUNINCK Bart -- 116
  24. ANTHONE-CAESTECKER Claude -- 87
  25. DE RIDDER Francis -- 79
  26. DE BACKER Melissa -- 123
  27. PAELINCK Quentin -- 359 -- verkozen

2. Ecolo-Groen

  1. FONTAINE Marie -- 653 -- verkozen
  2. SOIRESSE Kalvin -- 234 -- verkozen
  3. VAN DEN BRANDT Elke -- 282 -- verkozen
  4. KESTEMONT Bruno -- 175
  5. EZZOUAOUI Leila -- 282 -- verkozen
  6. FICHER Ivan -- 133
  7. VAN WESEMAEL Yanna -- 130
  8. LAUDE David -- 108
  9. DIPITA Patience -- 114
  10. VAN DE CRAEN Sammy -- 95
  11. VANGOITSENHOVEN Lucienne -- 105
  12. GOORDEN Bernard -- 84
  13. USERSTAM Jessy -- 117
  14. GRÉGOIRE Philippe -- 107
  15. RENSON Anne -- 94
  16. BABAR Majid -- 127
  17. GEEROMS Betsy -- 96
  18. DE BRUCKER Chris -- 92
  19. DE GANCK Nelly -- 93
  20. SCHIRRU Augustin -- 76
  21. SARTIAUX Laura -- 106
  22. ROBIN Guido -- 95
  23. BWELE DOUMBE Suzanne -- 95
  24. DESIROTTE Vincent -- 65
  25. VAN GUCHT Nicole -- 116
  26. DUBETZ Jean-Marie -- 105
  27. ROY Christine -- 169

4. DéFI

  1. RASE Grégory -- 364 -- verkozen
  2. DEROUICH Sarah -- 134 -- verkozen
  3. VAN KERK Philippe -- 97
  4. SHPATI Alida -- 99
  5. DEROUICH Zouheir -- 79
  6. DETAVERNIER Déborah -- 119
  7. CRANSQUIN Jean-Luc -- 78
  8. RÉDEI Cécilia -- 79
  9. MUKENDI Freddy -- 76
  10. SAYDAN Selin -- 49
  11. DE LUYCK Michel -- 64
  12. RENARD Fabienne -- 92
  13. VERBEKE Grégory -- 68
  14. DE BAKKER Sabine -- 92
  15. GUERREIRO Yvan -- 49
  16. ASSAF Elisabeth -- 59
  17. DEMOLDER Pierre -- 53
  18. AEBLY Valérie -- 59
  19. DETAVERNIER Raphaël -- 64
  20. DELDOULI Souad -- 60
  21. TRUONG Maxime -- 54
  22. DUPONT Paule -- 63
  23. TOUSSAINT Nicolas -- 61
  24. BAGUETTE Liliane -- 74
  25. ADAM Aloïs -- 56
  26. EVRARD Carol -- 55
  27. DETAVERNIER Luc -- 97

5. Ensemble-Samen#Carthé

  1. CARTHÉ Michèle -- 1140 -- verkozen
  2. COPPENS René -- 595 -- verkozen
  3. SOUISS Karima -- 474 -- verkozen
  4. DEWAELS Martial -- 197
  5. THOMMES Lara -- 393 -- verkozen
  6. DALMANS Denis -- 200
  7. CRAHAIJ Mimi -- 309 -- verkozen
  8. VAN DEN BERGHE Erik -- 307
  9. EL MAHYAOUI Khadija -- 530 -- verkozen
  10. GJANAJ Avni -- 161
  11. BARACCHI Leila -- 154
  12. THOUA Philippe -- 106
  13. PETIT Joëlle -- 147
  14. EKOKA BOKELO Jehtro -- 96
  15. DEBUYCK Ginette -- 164
  16. POLAT Isa -- 194
  17. BACHMAJER Micheline -- 104
  18. M'FARRAJ Mohamed -- 158
  19. GLINKA Judyta -- 87
  20. SCOTTI Massimo -- 281
  21. LEDUC Renée -- 116
  22. BOUFFIOUX Jacques-Achille -- 101
  23. HOUMA Nora -- 224
  24. PETRE Amedeuo -- 80
  25. MAITA Manuela -- 98
  26. CHERKÉ Abderrahim -- 262
  27. HENDRICK Monique -- 115

8. N-VA

  1. VANLOUWE Karl -- 365 -- verkozen
  2. BRACKE Clara -- 136
  3. DEHANDSCHUTTER Marcel -- 102
  4. VAN POPPEL Michelle -- 98
  5. FABRY Bob -- 88
  6. WOSTYN Annelies -- 94
  7. SCHELLEKENS Pieter -- 84
  8. IMBERECHTS Jeannine -- 89
  9. OOGHE Roland -- 70
  10. PASALIU Alexandra-Maria -- 101
  11. CLAUWAERT Johan -- 106

12. LB-Liste Bourgmestre

  1. OBEID Stephane -- 777 -- verkozen
  2. BARAKA Sabrina -- 379 -- verkozen
  3. VAN DAMME Lionel -- 181
  4. CORNELISSEN Magali -- 354 -- verkozen
  5. BRANCALEONI David -- 41
  6. DE BAST Huguette -- 79
  7. JANSSEN Serge -- 250 -- verkozen
  8. FONTAINE Bernadette -- 84
  9. GARTNER Ioan -- 36
  10. VAN LAETHEM Corinne -- 180
  11. COPPENS Joseph -- 59
  12. THONGSAMOUTH Odara -- 27
  13. DAROUICHE Issame -- 69
  14. BYTYCI Kristela -- 86
  15. YOUSSEF David -- 132
  16. POLONSKA Anna -- 38
  17. DJONGAMBO Hippolyte -- 37
  18. ARINCON TORRES Julie -- 58
  19. TIMMERMANS Michaël -- 78
  20. MARINA Lidia -- 62
  21. LEJEUNE Guy -- 43
  22. VANBRABANT Natacha -- 104
  23. MANGIN-CAZES Jean-Jacques -- 37
  24. GERMANIDIS Zinovia -- 25
  25. LELEUX Yves -- 61
  26. VAN RAMPELBERGH Chantal -- 79
  27. GENARD Robert -- 209 -- verkozen